Kim Kardashian – vėl patyčių objektas: įkūnijo kitą garsią moterį

Kim Kardashian / „Harper‘s BAZAAR“ Mariano Vivanco nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-02 14:59
Nurimus kalboms apie naujausią leidinio „Interview“ viršelį, kur ambicingoji Kim Kardashian bandė perspjauti pirmąją JAV ponią Jackie Kennnedy, ji ir vėl kursto internautų susidomėjimą. Šį kartą garsi moteris įsikūnijo į dainininkę Cher.

„Harper‘s BAZAAR“ arabišką viršelį papuošė fotografo Mariano Vivanco darbas. Fotosesijos metu K. Kardashian atkartojo net keletą garsių dainininkės Cher įvaizdžių.

„Ji visuomet turėjo nerealų stilių. Aš tarsi apsėsta Cher. Galvoju, kaip ji vilkėjo visas perregimas, drąsaus kirpimo sukneles 70-siais ir kaip žmonės į ją tuo metu žiūrėjo“, – interviu atviravo Kim.

Tai ne pirmas kartas, kai Kim atiduoda pagarbą garsiai dainininkei. Anksčiau K. Kardashian yra gyrusi ją savo socialinėje paskyroje. Šiais metais jos kartu dalyvavo „The Promise“ filmo premjeroje ir socialinių tinklų žvaigždė po susitikimo dalijosi įspūdžiais: „Cher! Turiu pasakyti! Mados ikona ir mano bičiulė armėnė. Koks pasididžiavimas. Laikysimės pažado, kad visas pasaulis išgirstų armėnių istoriją“, – rašė Kim.

Žmonės.lt primena, kad visai neseniai naujoje žurnalo „Interview“ fotosesijoje socialinių tinklų žvaigždė Kim Kardashian įsikūnijo į elegantiškąją JAV pirmąją damą Jackie Kennedy. Tačiau internautai kaipmat ėmė piktintis ir įžvelgė rasistinę potekstę. Jie priekaištavo, jog Kim per daug nutamsinta oda.

Šį kartą atsirado manančių, jog žvaigždė visiškai nepanaši į legendinę Cher. „Gal jau užteks kopijų?“ – stebėjosi jie.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai