Kim Kardashian vėl pakeitė plaukų spalvą ir pirmąkart parodė padidėjusios šeimos nuotrauką

Kim Kardashian su šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-05 09:45
Realybės šou žvaigždė Kim Kardashian (37) per metus plaukų spalvą geba pakeisti keliskart – ir iš esmės. Iš juodaplaukės į platinininę blondinę, tuomet – į rožinę blondinę, tada – į brunetę. Kim Kardashian plaukus buvo nusidažiusi ir žydra spalva. Dabar panašu, kad ji nusidažė plaukus karamelinėmis sruogomis.

Nors kovo mėnesį Kim pabuvo ir blondine, ir tuomet vėl brunete, instagrame paviešintoje naujausioje nuotraukoje matyti, kad šukuosena vėl sulaukė pokyčių. Internautai netruko pulti girti moters.

Beje, Kim plaukų stilistas yra pabrėžęs, kad tokie pokyčiai neįvyksta per naktį – plaukai ruošiami ir padažomi per kelis kartus siekiant jiems nepakenkti.

Milijonus gerbėjų Kim Kardashian nudžiugino dar vienu gestu – savo paskyroje pasidalijo visos pagausėjusios šeimos nuotrauka. Mažiausia reperio Kanye Westo ir Kim atžala pasaulį išvydo sausio 15 d.

Bet pagaliau – visi krūvoje: mama, tėtis, jų jaunėlė beveik trijų mėnesių dukra Chicago, kurią pagimdė surogatinė motina, ketverių dukra North bei dvejų metų sūnus Saintas.

Kaip teigiama Harpersbazaar.com, nuotrauka daryti per Velykas.

Daugeliui pasaulio mamų patiko ne kiek nuotrauka, o kiek Kim Kardashian ją lydėjęs užrašas. Žvaigždė juokaujamu tonu atskleidė, kad visus šeimos narius surinkti į vieną vietą ir papozuoti nėra paprasta, juk vaikai nenustygsta vietoje.

Ji pati ant rankų laiko kūdikį, o kita ranka bando nulaikyti sūnų Saintą už marškinių, kuriam fotografuotis visai nerūpi. Visgi žvaigždžių porai pavyko nuotraukoje sukurti įvaizdį, kad viskas paprasta, miela ir gražu, chaosas iš kadro buvo „pašalintas“.

????

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai