Kim Kardashian teko keisti savo drabužių linijos pavadinimą: apkaltinta nepagarba japonų kultūrai

Kim Kardashian / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-07 09:00
Realybės „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždė, verslininkė ir būsima teisininkė Kim Kardashian neseniai išleidusi kūną formuojančių apatinių drabužių liniją sulaukė daugybės kritikos dėl linijos pavadinimo KIMONO.

Po to, kai drabužių linija buvo paviešinta internete, prekės ženklo įkūrėja K. Kardashian sulaukė daugybės komentarų iš japonų kilmės žmonių, anot kurių, pavadinimas KIMONO, kelią nepagarbą tradiciniams japonų drabužiams.

Praeitą savaitę pasirodžius piktiems komentarams K. Kardashian „The New York Times“ pranešė, kad pavadinimo ji keisti nežada.

Tačiau antradienį garsenybė nusprendė, kad naujasis linijos pavadinimas netrukus bus pakeistas. Žiniomis, kaip ir įprasta realybės šou žvaigždė pasidalijo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje.

„Būti verslo pradininke ir savo paties viršininke yra labiausiai jėgų pareikalavęs, tačiau puikių rezultatų atnešęs iššūkis. Aš jaučiuosi palaiminta. Prie to labai daug prisidėjo tiesioginė komunikacija su mano gerbėjais. Aš visuomet klausau, mokausi ir stengiuosi augti – labai dėkoju aistrai ir naujoms perspektyvoms, kurias žmones man atveria. Kai paskelbiau savo kūno formavimo linijos pavadinimą – nieko blogo neturėjau omenyje. Mano prekės ženklai ir produktai visada buvo pastatyti ant įvairovės ir pasirinkimo, todėl po ilgo svarstymo aš nusprendžiau, kad netrukus paskelbsiu naują šios linijos pavadinimą. Netrukus su jumis susisieksiu. Kaip visada dėkoju jums už supratingumą ir paramą“, – instagrame rašė Kim. 

Naujausi straipsniai