Kim Kardashian supyko ant lytį pakeitusio patėvio: „Tai negarbinga“

Kim Kardashian ir Caitlyn Jenner / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-13 15:28
Neseniai translytė Caitlyn Jenner (76) pristatė autobiografinę knygą „Mano gyvenimo paslaptys“ („The Secrets of My Life“). Joje buvusi olimpietė, aukso medalininkė papasakojo, kokie įvykiai paragino keisti lytį.

Savo prisiminimuose garsiausia pasaulio translytė ne itin maloniai atsiliepia apie buvusią žmoną, JAV realybės šou žvaigždę Kris Jenner. Ir iš karto sulaukė reakcijos.

„Seniai buvau tokia pikta ir nusivylusi“, - viename itnerviu teigė Kris Jenner.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Buvusio patėvio knyga užgavo ir realybės šou žvaigždę Kim Kardashian.

„Man skaudu už mamą. Ji tiek daug turėjo pereiti dėl Bruce‘o (toks buvo vardas translytės asmenybės, iki ji sugalvojo keisti lytį, - red.), o dabar Caitlyn rašo nemalonius dalykus apie mano mamą. Tai negarbinga. Be to, daug kas iš knygoje pateiktų dalykų yra įžūlus melas“, - taip apie knygą atsiliepė Kim Kardashian.

Štai kodėl pastaruoju metu Caitlyn Jenner, duodama interviu vis vengdavo kalbėti apie Kim: „Dabar mes beveik nebendraujame. Aš nusprendžiau padaryti pauzę, kol visas šis šurmulys dėl knygos pristatymo nurims“.

Tačiau garsioji translytė mielai kalba apie paskutinę – jau galutinę – lyties keitimo operaciją.

„Jaučiuosi puikiai ir labai džiaugiuosi, kad ryžausi šiam žingsniui!” – teigė ji.

Caitlyn Jenner įamžinta ne tik knygoje. Planuojama ir kurti filmą apie ją. Pagrindinės herojus vaidmuo gali būti patikėtas 21 metų jos dukrai modeliui Kendall Jenner.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

„Caitlyn mano, kad Kendall idealiai tiktų šiam vaidmeniui. Ji juk puikiai žino savo tėvą ir gerai jį įkūnytų“, - teigiama leidinyje „Gossip Cop“.

Filmas taip pat turėtų būti pavadintas, kaip ir knyga – „Mano gvyenimo paslaptys“. Kada prasidės filmavimas, dar neskelbiama. Be to, yra trukdžių, nes kai Bruce‘as Jenneris pakeitė lytį, jo buvusi žmona Kris Jenner nutraukė bendravimą. O filmo kūrimui reikia ir jos pagalbos. Ne visi 5 vaikai teigiamai nusiteikę tokiu tėvo persivertimu į moterį, vienintelė Kendall visa priėmė pakankamai ramiai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai