Kim Kardashian su vaikais Padėkos dieną sutiks Kanye Westo ligoninės palatoje

Kanye Westas ir Kim Kardashian su vaikais Saintu ir North / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-24 15:44
Ketvirtadienio vakarą švenčiama viena didžiausių JAV švenčių – Padėkos diena. Tačiau Kim Kardashian šiemet šią šeimos šventę praleis ne namuose su artimaisiais, o ligoninėje, kur šią savaitę atsidūrė jos vyras reperis Kanye Westas. Pranešama, kad jo būklė – sunkesnė nei manyta iki šiol, tačiau jis pamažu atsigauna.

Iš pradžių buvo skelbiama, kad koncertų turą atšaukęs Kanye Westas ligoninėje atsidūrė dėl pervargimo, kurį sukėlė pastaruoju metu jį kamavusi nemiga, ir smarkios dehidratacijos.

Tačiau dabar portalas TMZ praneša, kad jo būklė „daug sunkesnė“ nei vien tik pervargimas.

Tuo tarpu „People“ žiniomis, Kanye Westas „pradeda labiau jaustis savimi ir supranta, kaip svarbu ilsėtis ir priimti pagalbą“.​

„Kanye buvo išsekęs nuo ekstremalaus miego trūkumo, jis nesirūpino savimi... Jie su tuo dorojasi mažais žingsniukais. Jis supranta, kad kreiptis į ligoninę pagalbos buvo būtina“, – sakė šaltinis.

Prie ligoninėje gulinčio Kanye Westo nuolat budi jo žmona Kim Kardashian. Ketvirtadienį, kuomet JAV bus švenčiama Padėkos diena, Kim kartu su vaikais – trejų metų dukra North ir netrukus pirmąjį gimtadienį švęsiančiu sūnumi Saintu – šią šventę sutiks ligoninės palatoje kartu su Kanye.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai