Kim Kardashian stebina – siekia teisininkės karjeros

Kim Kardashian / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-11 12:53
Gegužės mėnesio „Vogue“ viršelio istorijos žvaigdžė – socialinių tinklų karalienė Kim Kardashian. Naujausiame interviu moteris stebina savo planais tapti teisininke.

Apie savo karjeros vingius Kim Kardashian pasakoja užsienio mados leidiniui ir prisipažįsta, kad nestojo į koledžą mokytis teisės. Ne, Ne! Kim vienoje San Francisko teisininkų įmonėje atlieka praktiką, darbuojasi iš širdies ir kas žino, gal vieną dieną taps advokate. Kalifornijoje toks būdas yra priimtinas, ten nebūtina baigti teisininkų mokyklos. 

Tai viena iš 4 JAV valstijų, kur perspektyviems, norintiems tapti teisininkais žmonėms suteikiamos labai palankios sąlygos bei plačiai atveriamos didžiulių galimybių durys. 

Kim Kardashian/Vida Press nuotr.
Kim Kardashian/Vida Press nuotr.

Kodėl Kim tai daro? Ją paskatino istorija, kai ištrūkti į laisvę ji padėjo Alice Marie Johnson.

Kardashian prieš metus JAV valdžios paprašė iš kalėjimo paleisti 62 metų Alice, kuri už nesmurtinį, su narkotikais susijusį nusikaltimą kalėjime sėdėjo daugiau kaip du dešimtmečius. Aišku, realybės šou žvaigždei greitai pavyko išvaduoti kalinę iš nelaisvės.

„Tikiuosi tęsti šį svarbų darbą kartu su atsakingomis organizacijomis. Aš jau kalbėjau telefonu su Alice Marie Johnson – pokalbis įeis į mano svarbių prisiminimų istoriją. Pirmas pašnekesys su ja, džiaugsmo šauksmai, mudviejų ašaros – to niekada nepamiršiu“, – rašė Kim Kardashian savo socialinėje paskyroje iš karto po to, kai JAV prezidentas D. Trumpas sutiko patenkinti jos prašymą ir Alice buvo paleista į laisvę. 

Moteris tada pasijuto turinti galios, kaip pati sako, keisti kitų žmonių gyvenimus. Tiesa, praktikos ir žinių Kim kol kas nepakanka. Net ketverius metus (liko jau trys) ji privalo mokytis, tobulėti ir dalyvauti atsiskaitymuose. 

„Ilgai mąsčiau apie tai ir pagaliau apsisprendžiau pabandyti“, – „Vogue“ pasakojo ji. 

Naujausi straipsniai