Kim Kardashian prabilo apie sūnaus ligą: „Metų pabaiga mums pažėrė iššūkių“

Kim Kardashian su sūnumi Saintu / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-02 21:16
Realybės šou žvaigždės Kim Kardashian ir reperio Kanye Westo sūnus Saintas Westas buvo skubiai išgabentas į ligoninę. Kaip jau rašė portalas Žmonės.lt, diejų metukų berniukui buvo sunkus plaučių uždegimas, todėl jis nuo ketvirtadienio iki šeštadienio gulėjo ligoninėje.

Socialinių tinklų karaliene tituluojama Kim apie sūnaus ligą iki šiol tylėjo. Tačiau po TMZ pranešimą apie ligoninę Kim galiausiai prabilo. Juolab, Saintas jau sveiksta.

„Mano brangus berniukas toks stiprus! Tris naktis praleidau ligoninėje, matydama savo mažylį subadytą adatų ir prijungtą prie deguonies aparatų. Metų pabaiga mums pažėrė iššūkių. Plaučių uždegimas yra labai baisus.

Noriu padėkoti visoms seselėms ir daktarams, dirbantiems taip sunkiai ilgas valandas. Mes esame jums labai dėkingi!

Saintas jau namie, jaučiasi geriau. Jis tokio džiaugsmingo būdo, kad esu įsitikinusi, jog sakys, kad kelionė su greitosios pagalbos automobiliu buvo šauni. Mano stiprusis Saintas“, – instagrame savo sūnumi didžiavosi Kim.

Pasak neįvardyto šaltinio, Kim ir Kanye ligoninėje budėjo prie sūnaus pakaitomis. Jiedu nepaliko mažylio vieno ir naktimis – Kim nakvodavo ligoninėje, o Kanye – namie su vyresniąja dukra North West.

Anot TMZ, Saintas peršalo dar pirmą gruodžio savaitę. Galiausiai peršalimas peraugo į plaučių uždegimą. Ši liga mažamečiams itin pavojinga. Ji vaikams gali sukelti vėmimą, raumenų skausmą, sunkumą kvėpuoti.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai