Kim Kardashian po trijų mėnesių pertraukos grįžo į socialinius tinklus: pasidalijo šeimos nuotrauka

Kim Kardashian po trijų mėnesių pertraukos grįžo į socialinius tinklus: pasidalijo šeimos nuotrauka / „Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-04 07:09
Socialinių tinklų karalienė Kim Kardashian (36 m.) po trijų mėnesių tylos pagaliau sugrįžo – antradienį „Instagram“ ir „Twitter“ ji publikavo nuotrauką su vyru Kanye Westu ir vaikais North bei Saintu.

Senu fotoaparatu darytą pasiliejusią nuotrauką, kurioje visi Westai vilki baltai, Kim Kardashian pakomentavo trumpai ir paprastai – tiesiog „šeima“.

Ši nuotrauka per 10 valandų sulaukė daugiau kaip 3 mln. „patinka“ paspaudimų ir virš 100 tūkst. komentarų, kuriais gerbėjai sveikina Kim sugrįžus.

15min primena, kad anksčiau itin aktyvi socialinių tinklų vartotoja Kim Kardashian iš jų pasitraukė spalį po Paryžiuje įvykusio ginkluoto apiplėšimo, kuris ją labai sukrėtė. Užpuolimas ją privertė iš esmės permąstyti tai, ką anksčiau publikuodavo, ir kaip kai kuri informacija galėjo pakenkti jos saugumui ir suteikti informacijos piktavaliams (puikavimasis brangenybėmis, lengvai atpažįstamos vietos, kuriose lankosi, ir pan.)

Pastarasis jos įrašas buvo publikuotas spalio 2-ąją, o po to – ištisi trys mėnesiai tylos, kas Kim Kardashian, turinčiai beveik 90 mln. sekėjų „Instagram“ tinkle, išties neįprasta.

family

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai