Kim Kardashian po jos vaikelio gimimo pirmą kartą su atžala pasirodė viešumoje

Kim Kardashian / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-04 09:32
Socialinių tinklų karalienė viešumoje užfiksuota su savo naujagime. Kim Kardashian su trijų mėnesių mažyle vyko pas gydytojus.

Kim dukra gimė sausio 15-ąją. Mergaitė tada svėrė 3 kilogramus 345 gramus. Trečiąjį kūdikį K. Kardashian pagimdė pakaitinė motina.

Moters paslaugomis garsi pora pasinaudojo dėl Kim Kardashian sveikatos problemų – dar vienas nėštumas būtų kėlęs grėsmę jos gyvybei.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Šiuo metu Kim mažylei – beveik mėnesis. Abi jos mėgavosi viena kitos moteriška kompanija. Tėtis Kanye Westas apsilankyti su naujagime ir žmona pas gydytoją negalėjo. Šiuo metu reperis išvykęs į Europą.

KIM IR KŪDIKIO NUOTRAUKAS GALITE PAMATYTI ČIA.

K. Kardashian neseniai buvo sukritikuota savo gerbėjų. Prabėgus vos kelioms dienoms po trečio vaikelio gimimo realybės šou žvaigždė instagramo paskyroje pasidalijo provokuojančia nuotrauka. Be drabužių lovoje gulinti moteris papiktino internautus.

Tai jie palaikė tikru akibrokštu ir nusprendė paauklėti Kim Kardashian. „Rimtai, tai nėra gerai... Tu esi motina!“ – rašė vienas gerbėjų, o jam antrino kiti, ragindami apsirengti.

Po šitokių įvykių K. Kardashian nusprendė pakeisti į save požiūrį. Su dukrele ji vaikščiojo apsupta pagalbininkų. Kelios padedančios auklės ir apsaugos darbuotojai iš tiesų neturėjo, ką veikti. Mama pati šokinėjo aplink kūdikį, mylavo dukrą ir atvirai demonstravo savo motiniškus instinktus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai