Kim Kardashian paviešino savo priešų sąrašą ir parengė jiems dovaną

Kim Kardashian / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-02 17:49
Amerikiečių realybės šou žvaigždė Kim Kardashian (37) atkreipia dėmesį ne tik į tuos, kurie ją palaiko, tačiau ir į tuos sekėjus socialiniuose tinkluose, kurie jai išreiškia kritiką ar net panieką.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Jiems garsenybė...padovanos kvepalus.

Artėjant įsimylėjėlių dienai – Šv.Valentinui – moteris papildė savo kvepalų kolekciją „KKW Fragrance“ trimis naujais aromatais. Tai saldaus atspalvio gėlių bei vaisių dvelksmo kupini aromatai.

„Kimoji Hearts“ – taip vadinasi naujoji trijulė. Kvepalamas sukurti širdies formos flakonėliai. Jie – skirtingų spalvų: levandų vadinasi „Ride Or Die“, žydros – „Bae“, rausvos – „BFF“.

Realybės šou žvaigždė, žinoma, pradėjo intensyvią reklaminę kampaniją savo socialinėje paskyroje iš anksto – likus kelioms savaitėms iki kvepalų pasirodymo. Kvepalų charakterį atitinkančios nuotraukos – tai viena, tačiau didelį šurmulį sukėlė Kim Kardashian paviešintas vaizdo įrašas, kuriame ji nufilmavo sąrašą asmenų, kuriems pirmiesiems išsiųs savo kvepiantį kūrinį. Tai draugai, giminaičiai, kuriems bus skirta dovana Šv.Valentino dienos proga. Draugų sąraše – televizijos žvaigždė La La Anthony, dainininkė Cardi B, Chrissy Teigen, paveldėtoja Paris Hilton.

Negana to, surašyti ir asmenys, kurie nekenčia Kim Kardashian – jiems žvaigždė taip pat ketina įteikti dovanų.

Nekentėjų vardai surašyti ant žydros spalvos lapelių ir jie gaus dovanų žydros spalvos flakonus „Bae“. Atvėrę juos, pajus jazminų, mandarinų ir vanilės aromatą. Į „juodąjį“ – žydrąjį sąrašą pateko dainininkės Taylor Swift, Pink, modelis Blac Chyna ir britų televizijos žvaigždė Sharon Osbourne, aktorė Wendy Williams.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„KKW Fragrance“ prekės ženklas pasaulį išvydo 2017 m. lapkričio mėnesį. Sėkmė – stulbinanti: vien per pirmą parą Kim Kardashian uždirbo 10 milijonų JAV dolerių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai