Kim Kardashian pasiryžo tapti naująja Sarah Jessica Parker

Kim Kardashian / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-09-22 14:02
Dukters North West susilaukusi realybės šou žvaigždė Kim Kardashian beviltiškai nori tapti pripažinta aktore ir stiliaus ikona, kokia yra Sarah Jessica Parker. Kim šiam tikslui pasiekti netgi nusisamdė SJP publicistę, rašo Radar.com.

„Kim nori, kad žmonės ją matytų kaip moterį, kuri turi gerą skonį ir gaudosi aukštosios mados užkulisiuose, o ne tą, kuri nusifilmavo skandalingoje sekso vaizdajuostėje ir yra žymi dėl filmavimosi realybės šou“, – kalbėjo naujoji K.Kardashian publicistė.

Kim neseniai atleido ne vienerius metus drauge su ja dirbusį publicistą Jillą Fritzo ir pasiūlė šią poziciją SJP darbuotojai Inai Treciokas.

„Ji nori pakeisti savo įvaizdį ir šiam tikslui ji ketina nusamdyti visą SJP komandą, kuri yra atsakinga už aktorės įvaizdžio kūrimą. Kim ketina nusisamdyti aktorės stilistą, vizažistę ir net kirpėją“, – pasakojo šaltinis.

Toks K.Kardashian žingsnis šiek tiek baugina „Seksas ir miestas“ žvaigždę. „Sarah mano, kad visas šis dalykas yra labai mielas ir įvertinantis jos komandos darbą, tačiau ji mano, kad tai šiek tiek peržengia visas ribas. Jei Kim nori būti panaši į Sarah, tai pirmiausia ji turėtų pradėti lankyti aktorių užsiėmimus, išmokti vaidinti ir stengtis, kad žmonės pamiltų ją už tai, ką ji daro. Bandymas pasiekti SPJ statusą, nusamdant jos komandą, yra absurdiškas“, – pasakojo šaltinis.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai