Kim Kardashian pasidalijo pirma sūnaus Psalmo nuotrauka

Psalm/ Kim Kardashian ir Kanye Westas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-11 14:31
Realybės šou „Keeping up with the Kardashian“ žvaigždė ir reperis Kanye Westas gegužę susilaukė ketvirtosios savo atžalos.

Rinkdami vardą sūnui Kim ir Kanye ir vėl išliko originalūs. Vaikams neįprastus vardus nuo pat pradžių davusi porelė savo naujagimį pavadino Psalmu Westu.

Kartu auginantys keturis vaikus Kim Kardashian ir Kanye Westas savo dukroms davė Chicago ir North vardus, o vyresnėlį sūnų pavadino Saintu. Su religija (žodis „Saint“ anglų kalboje reiškia šventasis) susijęs ir vardas Psalmas. „Psalm“ – „giesmė“.

Rašoma, kad kūdikiui vardą išrinko tėtis Kanye. „Kanye pastaruoju metu išgyvena dvasinį atgimimą. Kiekvienas vaiko vardas turi asmeninę reikšmę abiem tėvams“, – artimas porai šaltinis sakė „People“.

Prabėgus beveik mėnesiui po sūnaus gimimo Kim pasidalijo ir pirmąja vaikelio nuotrauka. Kalbėdama su žiniasklaida K. Kardashian yra prasitarusi, kad Psalm – ypatingai ramus ir mielas kūdikis. 

View this post on Instagram

Psalm Ye

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Mažylį Kardashianams Westams išnešiojo pakaitinė motina, tačiau ne ta, kuri garsiajai ir ekscentriškajai porai pagimdė Chicago, – ši prieš pat Kalėdas susilaukė savo kūdikio, tad jiems teko ieškoti naujos kandidatūros.

Kim, pati nešiojusi North ir Saintą, sunkiai pastojo dėl ovuliacijos problemų, abu nėštumai ir gimdymai buvo nelengvi. Gydytojai primygtinai rekomendavo jaunai moteriai neberizikuoti sveikata – gimus Saintui ji net buvo pasirengusi, kad dėl komplikacijų reikės šalinti gimdą, tačiau operacijos neprireikė. Toliau didinti šeimą pora nusprendė remdamasi šiuolaikinės medicinos technologijomis.

Jau praeitų metų sausį, vos gimus Chicago, Kim puse lūpų prasitarė, jog norėtų susilaukti ketvirto vaiko.

Naujausi straipsniai