Kim Kardashian Paryžiuje: po užpuolimo – į mados renginį apnuoginta krūtine

Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-26 07:58
Ketvirtadienį Paryžiaus mados savaitės renginyje dalyvavusi Kim Kardashian, švelniai tariant, nustebino savo išvaizda: atrodė, kad ji viešumoje pasirodė be viršutinės aprangos dalies.

Ši realybės šou žvaigždė žino, kaip atkreipti į save dėmesį. K.Kardashian pasirinko vilkėti juodą „Lanvin“ sijoną, didelį klasikinio kirpimo juodą švarką ir... daugiau nieko. Krūtinę vos dengė juodos sijono petnešos.

Taip atrodydama ji itin apnuogino savo krūtinę ir, žinoma, atsidūrė dėmesio centre. Juk ne kasdien išvysi tokią iškirptę.

Renginyje K.Kardashian pasirodė drauge su savo vyru – reperiu, prodiuseriu ir mados dizaineriu Kanye Westu. Jis atrodė kur kas santūriau: pasirinko marškinius ir džinsus. Akivaizdu, kad jis tokiai provokuojančiai žmonos aprangai nė kiek neprieštaravo.

Tokią aprangą K.Kardashian pasirinko po to, kai tos pačios dienos rytą patyrė nemalonų incidentą.

Garsenybė drauge su K.Westu ir motina Kris Jenner atvyko į  „Balmain“ kolekcijos pristatymą, kurio metu podiumu žengė ir Kim sesuo Kendall Jenner.

Išlipusią iš automobilio šeimą pasitiko gerbėjų minia. Provokacijomis pagarsėjęs ukrainietis Vitalijus Sediukas, čiupo K.Kardashian už kojų ir vos nepargriovė ant žemės. Tuo metu K.Westas buvo kitoje automobilio pusėje. 

Tiesa, pats užpuolikas neigia ėmęsis tokių veiksmų: jis tikino apkabinęs Kim, tačiau dėl didelės spūsties ji neišlaikė pusiausvyros. 

Ukrainietis V.Sediukas ne pirmąkart imasi veiksmų prieš garsenybes ir reguliariai pats atsiduria žiniasklaidos akiratyje. Antai per Aktorių gildijos apdovanojimus parpuolęs ant žemės jis apkabino Bradley Cooperį, vėliau jis buvo apkaltintas pasirodymu „Grammy“ šou be kvietimo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai