Kim Kardashian parodymai policijai: bijojo dėl savo gyvybės ir manė, kad ją išprievartaus

Kim Kardashian / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-04 09:06
Į internetą nutekėjo Kim Kardashian (35 m.) parodymai, duoti policijai po ginkluoto apiplėšimo apartamentų tipo viešbutyje „The No Address Hotel“ Paryžiuje: baisiausią naktį gyvenime išgyvenusi žvaigždė manė, kad ją išprievartaus.

Portalas TMZ iš patikimų šaltinių sužinojo, ką Kim Kardashian pasakė per apklausą policijoje.

Realybės šou žvaigždė pasakojo, kad ji miegojo lovoje, kai išgirdo laiptais kylančių žmonių žingsnius, o tada į jos kambarį įsiveržė kaukėti vyrai.

Per stiklines miegamojo duris pamačiusi ateinančius du vyrus, kurių vienas buvo su kauke, o kitas – su policininko kepure, Kim Kardashian iš karto suprato, kad kažkas čia negerai. Ji šoko iš lovos bandydama paskambinti savo asmens sargybiniui, tačiau jai nespėjus surinkti telefono numerio vienas iš vyrų išplėšė iš jos rankų telefoną.

Plėšikai surakino Kim Kardashian rankas plastmasiniais antrankiais ir užtvirtino lipnia juosta, kitas vyras pagriebė ją už kulkšnų ir tą akimirką, kaip vėliau pasakojo pareigūnams, ji pamanė, kad tie vyrai atėjo jos išprievartauti. Tačiau tada įsilaužėliai lipnia juosta surišo jai kojas, pakėlė ir nunešė į vonios kambarį. Kaip Kim Kardashian pasakojo policijai, tuo metu ji pradėjo verkti ir maldauti, kad jos nežudytų – sakė esanti motina, ir kad ji turi pinigų, tad jie gali pasiimti ko panorėję, kad tik jai nieko nepadarytų.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

„Ji buvo isteriška, bet nešaukė, nes žinojo, kad privalo tylėti jei nori likti gyva, – apie incidentą „People“ pasakojo vienas šaltinis. – Pranešimai, kad ji baiminosi būti išprievartauta, yra teisingi. Ji tikrai taip manė. Visą tą laiką į jos galvą buvo nukreiptas ginklas.“​

Kim Kardashian policijai sakė, kad plėšikai nekalbėjo angliškai, tik prancūziškai. Vienintelis dalykas, ką ji suprato, tai kad jie nuolat kartojo „žiedas, žiedas“. Ji suprato, kad vyrai atėjo brangaus žiedo, kurį neseniai jai padovanojo Kanye Westas, tad iš karto pasakė, kad turi jį bute. Kim ir toliau verkė ir maldavo jos neskriausti, tad plėšikai užklijavo jai burną lipnia juostele.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Anksčiau buvo skelbta, kad Kim Kardashian bute buvo viena pati, tačiau iš policijai duotų parodymų paaiškėjo, jog iš tiesų tuo metu tame bute, tik pirmame aukšte, nakvojo ir Kim draugė Simone. Išgirdusi, kad viršuje vyksta kažkas negero, ji išsigando ir užsirakino kambario duris bei pasislėpė vonioje. Tada ji paskambino Kim asmens sargybiniui ir jos seseriai Kourtney pasakyti, kad kažkas vyksta ir kad jie kuo greičiau atvažiuotų į butą ir siųstų pagalbą.

Viskas vyko žaibiškai – apiplėšimas truko tik apie 6 minutes, o asmens sargybinis, tuo metu buvęs maždaug už trijų kilometrų su Kim seserimis Kourtney ir Kendall, į vietą atvyko pavėlavęs dvi minutes.

Nusikaltėlių iki šiol ieško policija, o Kim, sukrėsta nakties įvykių, kitą rytą iš karto po parodymų policijai privačiu lėktuvu išskrido į Niujorką pas savo vyrą ir vaikus.

Plėšikai iš Kim Kardashian pavogė papuošalų maždaug už 11 mln. JAV dolerių, taip pat du išmaniuosius telefonus, jos rankinę ir maždaug 1 000 eurų grynaisiais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai