Kim Kardashian pakrikštijo tris savo vaikus: ceremonija vyko Armėnijoje

Kim Kardashian vaikų krikštynos Armėnijoje/ Vida press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-08 20:00
Žymioji realybės šou „Keeping už with the Kardashians“ žvaigždė, verslininkė Kim Kardashian, kartu su seserimi ir vaikais šiuo metu lankosi savo protėvių gimtinėje – Armėnijoje.

Armėnijos sostinėje Jerevane lankydamasi K. Kardashian pakrikštijo tris savo atžalas: jaunėlį sūnų Psalmą, beveik dvejų dukrą Chicago ir trimetį Saintą. Pirmadienį realybės šou žvaigždė užfiksuota į šventyklą keliaudama su sūneliu ant Psalmu ant rankų. Kim lydėjo ir trys vyresnės jos atžalos: dukros North ir Chicago bei sūnus Saintas. Ceremonijoje dalyvavo ir jos sesuo Kourtney su vaikais: Masonu, Penelope ir Reignu. 

2015-aisiais K. Kardashian su sutuoktiniu Kanye Westu armėniškoje šventykloje Jeruzalėje pakrikštyjo vyriausią dukrą North.

Savo protėvių gimtinėje K. Kardashian lankosi ne šiaip sau. Antradienį ji sakė kalbą šalyje vykstančiame Pasaulio informacinių technologijų kongrese. Pasaulinio garso žvaigždė pasakojo apie savo makiažo ir kvepalų linijos sėkmę, taip pat ji turėtų pristatyti ir vardinę kūną formuojančių apatinių kolekciją SKIMS.

Naujausi straipsniai