Kim Kardashian nustebino gerbėjus: asmenukėje pozuoja su savo prieše Amber Rose

Amber Rose ir Kim Kardashian / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-02 17:32
Netikėtas posūkis Amber Rose (32 m.) ir Kardashianų šeimos nesutarimų istorijoje – dabartinė reperio Kanye Westo žmona Kim Kardashian (35 m.) ir buvusi jo draugė, panašu, užkasė karo kirvį.

Abi moterys, kurios niekada neslėpė nemėgstančios viena kitos, jų abiejų gerbėjų nuostabai antradienį savo „Instagram“ paskyrose publikavo identiškas asmenukes, kuriose jos draugiškai pozuoja kartu.

„Kas nors arbatos?“ – tarsi užuomina apie užkastą karo kirvį prie nuotraukos su Amber Rose parašė Kim Kardashian.

Tea anyone?

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Ši asmenukė labai nustebino jų abiejų gerbėjus, mat visai neseniai Amber Rose socialiniuose tinkluose viešai apsižodžiavo su savo buvusiu mylimuoju Kanye Westu, kuris anksčiau ne kartą yra negražiai atsiliepęs apie savo buvusią draugę.

„Žinau, kad susinervini kiekvieną kartą pažvelgęs į savo sūnų, nes ta mergina tave supančiojo aštuoniolikai metų“, – praėjusią savaitę rašė Kanye Westas kitam reperiui Wizui Khalifai, turėdamas omenyje jo ir buvusios jo žmonos Amber Rose trejų metų sūnų Sebastianą.

Vienoje iš savo dainų Kanye Westas taip pat pasinaudojo proga įgelti savo buvusiai meilei: „Mano buvusioji tvirtina, kad atidavė man geriausius savo gyvenimo metus. Neseniai mačiau naujas jos nuotraukas, tad tikriausiai ji buvo teisi“.​

Žmonės.lt primena, kad pernai Kanye Westas viename interviu taip pat išrėžė, kad tam, jog galėtų suartėti su Kim Kardashian, jis turėjęs „30 kartų praustis po dušu“ dėl to, kad anksčiau buvo su Amber Rose. Ir net pareiškė, kad jis jau seniai buvo įsimylėjęs Kim, bet ši iš pradžių nekreipė į jį dėmesio.

„Jeigu Kim būtų būtų draugavusi su manimi tada, kada aš norėjau, tai nebūtų buvę jokios Amber Rose“, – pareiškė jis.

Savo ruožtu Amber Rose reperį ir jo žmoną vadino veidmainiais, mat tikino, kad jiedu slapta buvo užmezgę romaną dar tada, kai Kanye draugavo su ja, o Kim tuo metu taip pat turėjo kitą draugą.

Be to, Amber Rose viešai kritikavo jauniausią Kim seserį Kylie Jenner, kuri dar būdama nepilnametė užmezgė romaną su reperiu Tyga. Šis dėl paauglės paliko savo tuometinę draugę ir sūnaus Kingo motiną Blac Chyną, kuri yra geriausia Amber draugė. Įdomi detalė – praėjusią savaitę paaiškėjo, kad ta pati Blac Chyna suviliojo Kim Kardashian ir Kylie Jenner brolį Robą Kardashianą, už tai jį pasmerkė visa šeima.

Žmonės.lt primena, kad Amber Rose ir Kanye Westas susitikinėjo 2008–2010 metais. Su Kim Kardashian reperis yra nuo 2012-ųjų.

„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai