Kim Kardashian neištvėrė: prakalbo apie išduotą nėščią seserį

Iš kairės: Kim Kardashian su dukra North West, Kendall Jenner, Kourtney Kardashian su dukra Penelope, Kris Jenner ir Khloe Kardashian / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-28 17:40
Nors dar visai neseniai Kim Kardashian pasakojo televizijos laidų vedėjai Ellen DeGeneres, kad Kardashianų-Jennerių šeimoje galioja susitarimas nekalbėti viešai apie kitą šeimos narį, Kim pati sulaužė šį susitarimą. Ir sulaužė jį kalbėdama su ta pačia Ellen.

Pokalbių laidoje Kim prabilo apie savo seserį Khloe Kardashian, kurią nėščią išdavė mylimasis krepšininkas Tristanas Thompsonas.

Neištikimybės atvejų būta ne vieno, o kai tai paaiškėjo, Khloe prasidėjo ankstyvieji sąrėmiai. Dėl patirto streso moteris dukterį pagimdė per anksti, tačiau panašu, kad Khloe ir Tristanas tebėra kartu.

„Nė nežinau, kaip tai apibūdinti, išskyrus tai, kad viskas išties sumauta, – sakė realybės šou žvaigždė. – Mes visi labai palaikėme Khloe ir vis dar palaikome. Ji labai stipri, ji daro viską, ką gali.“

Tuo metu, kai kilo neištikimybės skandalas, Khloe buvo savo ir Tristano namuose Klivlande. Prasidėjus gimdymui visas Kardashianų-Jennerių klanas sulėkė į šį miestą, kad susipažintų su ką tik pasaulį išvydusia mergyte True. Gimdyme dalyvavo ir išdavyste apkaltintas mergytės tėvas Tristanas.

„Tai labai liūdna situacija, – patikino Kim. – Dėl brolio skandalo susikūriau taisyklę: jei į istoriją yra įtrauktas kūdikis, nesakysiu nieko negatyvaus. Juk vieną dieną True pamatys šį įrašą.“

Kim nurodytas skandalas – tai jos brolio Robo Kardashiano ir jo buvusios mylimosios Blac Chyna nesibaigianti kova dėl šmeižto ir dukters Dream.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai