Kim Kardashian mama paaiškino, kodėl Kanye Westas neatvyko į „Grammy" ceremoniją

Kanye Westas / ViDA Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-13 21:44
Dainininko Kanye Westo (39) santykiai su Amerikos garso įrašų akademija, skiriančia „Grammy“ muzikos apdovanojimus, įtempti.

Prieš dvejus metus garsusis reperis ceremonijos metu pareikalavo, kad dainininkas Beckas gautą statulėlę atiduotų jos nepelniusiai dainininkei Beyonce.

Praėjusį rudenį K.Westas vėl buvo nepatenkintas, kai tarp nominuotojų neišvydo kolegos Franko Ocean pavardės. Tuomet jis iškėlė ultimatumą: arba Akademija taiso padėtį, arba jis neatvyks į ceremoniją.

„Dažniausiai šiais metais girdėdavau Franką Ocean. Sakau tiesiai – jeigu jis nebus nominuotas nė vienoje kategorijoje, aš neateisiu į „Grammy“. Mes, artistai, turime būti vieningi ir kovoti su panašiomis nesąmonėmis“, - sakė K.Westas viename iš savo koncertų.

Abi pusės – „Grammy“ laureatus renkantieji, ir K.Westas – liko ryžtingi ir nepasitraukė nuo savo pozicijos. Reperio nebuvo sekmadienį Los Andžele surengtoje apdovanojimų ceremonijoje.

Šioje istorijoje savo žodį tarė K.Westo žmonos – garsiosios relybės šou žvaigždės Kim Kardashian – motina Kris Jenner.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Ji žento neatvykimą aiškino kur kas diplomatiškiau nei jis pats: „Iš tiesų Westo laukia didelis mados kolekcijos pristatymas Niujorko mados savaitės metu. Jis dabar iš tiesų itin paniręs į veiklą“.

Trečiadienį, vasario 15 d., vienas laukiamiausių Niujorko mados savaitės šou – tai K.Westo kolekcija „Yeezy Season 4“. Tai jam kur kas svarbiau nei „Grammy“ apdovanojimų peripetijos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai