Kim Kardashian kreipėsi į teismą dėl skyrybų su Kanye Westu: spręs dėl vaikų globos ir turto

Kim Kardashian ir Kanye Westas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-19 23:44
Socialinių tinklų žvaigždė, verslininkė Kim Kardashian (40) kreipėsi į teismą dėl skyrybų su reperiu, mados dizaineriu Kanye Westu (43), rašo BBC, remdamasi JAV žiniaskaida. Viena garsiausių pasaulyje porų skiriasi po beveik septynerius metus trukusios santuokos.

Keletą mėnesių sklidusios kalbos apie Kim ir Kanye žlungančią santuoką pasitvirtino. 

Šių metų sausį žiniasklaida pranešė, kad K.Kardashian ir K.Westas jau kurį laiką gyvena atskirai ir kreipėsi į šeimos terapeutą, nes tikisi išgelbėti santuoką. 

Tačiau šįkart naujienų portalas TMZ pranešė, kad penktadienį Kim Kardashian pateikė skyrybų prašymą teisinėms institucijoms.

Oficialų santuokos nutraukimą inicijavo būtent K.Kardashian. Pranešama, kad skyrybos vyksta taikiai ir Kim prašo bendros vaikų globos.

Kim Kardashian ir Kanye Westas augina keturis vaikus.

Superžvaigždžių pora pirmagimės North susilaukė 2013 m. Lygiai po metų jiedu susituokė. Kim ir Kanye iki jų santykiams peraugant į romantiškus jausmus buvo ilgamečiai bičiuliai. Per bendro gyvenimo metus jiedu iš viso susilaukė keturių vaikų – North, Sainto, Chicago ir Psalmo. 

Kim Kardashian ir Kanye Westas / Socialinių tinklų nuotr.
Kim Kardashian ir Kanye Westas / Socialinių tinklų nuotr.

Kim pasaulinė šlovė aplankė 2007-aisiais, kai jos šeimos kuriamas JAV televizijos realybės šou „Keeping Up with the Kardashians“ tapo itin populiariu. Vėliau moteris savo žinomumą išnaudojo soc. tinkluose, kosmetikos versle. Tuo tarpu Kanye Westas savo sėkmingą repo atlikėjo karjerą vysto jau 15 metų, taip pat jis – mados dizaineris.

Abiejų sutuoktinių turtas viršija 2 milijardus JAV dolerių. Šių bendrų aktyvų dalybas lengvina poros pasirašyta vedybų sutartis, be to, tiek K.Westas, tiek K.Kardashian valdo savo verslo kompanijas. Tačiau ginčų gali kilti dalijantis nekilnojamąjį turtą.

Naujausi straipsniai