Kim Kardashian ir Kanye Westo santuoką ištiko krizė: pora ruošiasi skyryboms

Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-06 08:26
Pastaruoju metu pramogų pasaulyje aidi kalbos apie realybės šou žvaigždės Kim Kardashian (40) ir reperio bei mados dizainerio Kanye Westo (43) santykių krizę. Teigiama, kad pora ruošiasi pateikti skyrybų prašymą teismui, tačiau vis dar viliasi išsaugoti santuoką.

Kalbama, kad 2014-ųjų gegužę susituokę K.Kardashian ir K.Westas kreipėsi į šeimos terapeutą, tačiau jau kurį laiką gyvena atskirai.

„Kanye Westas žino, kad Kim planuoja pateikti prašymą.  Kim jam pasakė, kad jai reikia erdvės, jog galutinai suprastų, ką ir kaip daryti“, – portalui „People“ pasakojo artimas porai šaltinis.

Apie galimas K.Kardashian ir K.Westo skyrybas prakalbo jau du poros bičiuliai, kurių tapatybė nėra atskleidžiama. Vienas iš jų pasakojo, kad Kim kreipėsi į garsią skyrybų advokatę Laurą Wasser.

„Kanye dėl šios situacijos yra liūdnas, tačiau jis žino, kad bet kokiu atveju įvyks tai, kas neišvengiama“, – pridūrė šaltinis.

Tiesa, minėtas šaltinis pridūrė, kad pora dar viliasi, jog santykius pavyks išsaugoti. 

K.Kardashian ir K.Westo atstovai spaudai šios situacijos nekomentavo.

Kanye Westas ir Kim Kardashian / GETTY nuotrauka
Kanye Westas ir Kim Kardashian / GETTY nuotrauka

K.Kardashian ir K.Westas susituokė 2014-aisiais. Svarbiausiam gyvenimo įvykiui tąkart pora negailėjo nieko. Iš pradžių, su artimiausiais atšventė vestuves Valentino Garavani „Wideville“ viloje Paryžiuje, o vėliau su būriu draugų Italijoje.

Teigiama, kad vien už nuotakos suknelę buvo paklota 0,5 mln. JAV dolerių (apie 446 tūkst. eurų). Dviguba šventė porai atsiėjo apie 12 mln. JAV dolerių (apie 10,5 mln. eurų).

Kim ir Kanye susilaukė keturių atžalų. Dukrą North (6) ir sūnų Sainto (4) Kim pagimdė pati, tačiau kuomet po šių gimdymų susidūrė su placentos sutrikimais, dukrą Chicago (2) bei sūnų Psalmo (1) porai pagimdė surogatinė motina.

Naujausi straipsniai