Kim Kardashian ir Kanye Westas švenčia vestuvių metines: „Prabėgo ketveri metai – liko amžinybė“

Kim Kardashian / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-24 17:16
„Prabėgo ketveri metai – liko amžinybė“, – socialiniame tinkle „Instagram“ dalydamasi vestuvių nuotrauka rašė amerikiečių realybės šou žvaigždė Kim Kardashian.

Gegužės 24-oji Kim Kardashian ir reperiui Kanye Westui – svarbi data. Lygiai prieš ketverius metus garsioji amerikiečių pora sumainė aukso žiedus ir Italijoje atšventė prabangias vestuves.

„Mažuti, ačiū už tai, kad dovanojai man šeimą ir mumis taip rūpiniesi. Ačiū, kad kiekvieną dieną mane įkvepi. Aš labai dėl to laiminga. Nekantrauju kartu sulaukti amžinybės. Laimingų sukaktuvių!“, – jautrius žodžius sutuoktiniui reperiui Kanye Westui skyrė Kim.

Naujienų portalas Žmonės.lt primena, kad 2014-aisiais Kim Kardashian ir Kanye Westas su artimiausiais draugais atšventė vestuves Valentino Garavani „Wideville“ viloje Paryžiuje, o vėliau iškėlė prašmatnią puotą šimtams svečių Italijoje.

Kim Kardashian
Kim Kardashian

Svarbiausiai gyvenimo dienai Kim ir Kanye negailėjo nieko. Vien už nuotakos suknelę paklota 0,5 mln. JAV dolerių (apie 446 tūkst. eurų). Iš viso vestuvės porai atsiėjo apie 12 mln. JAV dolerių (apie 10,5 mln. eurų).

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai