Kim Kardashian ir Kanye Westas susilaukė ketvirtosios atžalos

Kim Kardashian su šeima
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-10 20:01
Realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždė, verslininkė Kim Kardashian (38) ir reperis Kanye Westas (41) gyvena džiugiomis nuotaikomis – gegužės 10-ąją porai gimė ketvirtoji atžala. Žinoma ir vaikelio lytis – Kim ir Kanye susilaukė sūnaus.

Džiugią žinią socialinio tinklo paskyroje pranešė pati K. Kardashian. „Jis jau čia ir jis tobulas“, – džiaugėsi Kim. 

Šį mažylį Kardashianams Westams išnešiojo kita moteris, ne ta, kuri garsiajai ir ekscentriškajai porai pagimdė Chicago, – ši prieš pat Kalėdas susilaukė savo kūdikio, tad jiems teko ieškoti naujos kandidatūros. Kas ne visai paprasta, turint galvoje sudėtingus poros reikalavimus: nesilankyti saunoje ir soliariume, masažuotis tik migdolų aliejumi, dėvėti vien medvilnės apatinius, klausytis tik klasikinės muzikos. Vizitai pas gydytoją taip pat griežtai kontroliuojami – moterį pas specialistus lydi pati Kim. Be abejonės, visi šie ir kiti pranašumai – nuo dietologo iki asmeninio trenerio ar ekologiško maisto – iš samdančios šeimos lėšų.

Kim Kardashian ir Kanye Westas su vaikais
Kim Kardashian ir Kanye Westas su vaikais
Kim Kardashian ir Kanye Westas su vaikais / Instagram nuotr.
Kim Kardashian ir Kanye Westas su vaikais / Instagram nuotr.

Kim, pati nešiojusi North (5) ir Saintą (3), sunkiai pastojo dėl ovuliacijos problemų, abu nėštumai ir gimdymai buvo nelengvi. Gydytojai primygtinai rekomendavo jaunai moteriai neberizikuoti sveikata – gimus Saintui ji net buvo pasirengusi, kad dėl komplikacijų reikės šalinti gimdą, tačiau operacijos neprireikė. Toliau didinti šeimą pora nusprendė remdamasi šiuolaikinės medicinos technologijomis.

Jau praeitų metų sausį, vos gimus Chicago Kim pusę lūpų prasitarė, jog norėtų susilaukti ketvirto vaiko.

Kim Kardashian su vaikais North West ir Saintu Westu / „Instagram“ nuotr.
Kim Kardashian su vaikais North West ir Saintu Westu / „Instagram“ nuotr.

Vėliau kalbėdama su leidiniu Elle Kim prisipažino, kad rimtai svarsto apie dar vieną kūdikį. Net keletas artimų šeimos draugų prasitarė, kad jie netrukus planuoja pakaitinei motinai įsodinti paskutinį savo embrioną.

„Mano namuose ir širdyje šiuo metu jaučiama pilnatvė. Tačiau, ketvirtasis kūdikis būtų paskutinė mūsų šeimos grandis. Manau, kad daugiau vaikų aš nebenorėčiau. Šiuo metu neturiu itin daug laiko, o man atrodo, kad žmona turi sutuoktiniui skirti tiek pat laiko ir dėmesio, kaip ir vaikams“, – yra sakiusi K. Kardashian.

Kim apie būsimą motinystę išsiplepėjo per Kalėdų vakarėlį. „Šiek tiek padauginau ir papasakojau viską kažkokiems žmonėms. Net neprisimenu, kam, nes paprastai aš negeriu“, – kiek susidrovėjusi prisipažino žvaigždė televizijos šou „Watch What Happens Live“ vedėjui Andy Cohenui. 

Naujausi straipsniai