Kim Kardashian ir Kanye Westas savo sūnų pristatė pasauliui: išrinko originalų vardą

Kim Kardashian ir Kanye Westas su vaikais
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-18 10:20
Kim Kardashian ir Kanye Westas rinkdami vardą sūnui ir vėl išliko originalūs. Vaikams neįprastus vardus nuo pat pradžių davusi porelė savo naujagimį pavadino Psalmu Westu.

Kartu auginantys keturis vaikus Kim Kardashian ir Kanye Westas savo dukroms davė Chicago ir North vardus, o vyresnėlį sūnų pavadino Saintu. Su religija (žodis „Saint“ anglų kalboje reiškia šventasis) susijęs ir vardas Psalmas. „Psalm“ – „giesmė“.

Rašoma, kad kūdikiui vardą išrinko tėtis Kanye. Pora kartu su mažylio vardu, pasidalijo ir pirma jo nuotrauka iš ligoninės.

View this post on Instagram

‪Psalm West ‬

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

„Kanye pastaruoju metu išgyvena dvasinį atgimimą. Kiekvienas vaiko vardas turi asmeninę reikšmę abiem tėvams“, – artimas porai šaltinis sakė „People“.

Mažylį Kardashianams Westams išnešiojo pakaitinė motina, tačiau ne ta, kuri garsiajai ir ekscentriškajai porai pagimdė Chicago, – ši prieš pat Kalėdas susilaukė savo kūdikio, tad jiems teko ieškoti naujos kandidatūros.

Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Scanpix“ nuotr.
Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Scanpix“ nuotr.

Kim, pati nešiojusi North ir Saintą, sunkiai pastojo dėl ovuliacijos problemų, abu nėštumai ir gimdymai buvo nelengvi. Gydytojai primygtinai rekomendavo jaunai moteriai neberizikuoti sveikata – gimus Saintui ji net buvo pasirengusi, kad dėl komplikacijų reikės šalinti gimdą, tačiau operacijos neprireikė. Toliau didinti šeimą pora nusprendė remdamasi šiuolaikinės medicinos technologijomis.

Jau praeitų metų sausį, vos gimus Chicago, Kim puse lūpų prasitarė, jog norėtų susilaukti ketvirto vaiko.

Naujausi straipsniai