Kim Kardashian ir Kanye Westas paminėjo šeštąsias vestuvių metines: „Kartu eisime iki pat pabaigos“

Kim Kardashian ir Kanye Westas/Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-25 18:59
Realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždės Kim Kardashian (39) ir reperio Kanye Westo (42) namuose džiugios nuotaikos: pora atšventė sutuoktuvių metines.

Gegužės 24-ąją, lygiai prieš šešerius metus, garsioji amerikiečių pora sumainė aukso žiedus ir atšoko prabangias vestuves. 

Sekmadienį, minint sukaktuves, savo socialinio tinklo Instagram paskyroje Kim pasidalijo nuotrauka, prie kurios paliko įrašą:  „6 metai. Kartu eisime iki pat pabaigos.“

View this post on Instagram

6 years down; forever to go Until the end

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Kai 2014-aisiais Kim Kardashian iškėlė dvigubą puotą – svarbiausiam gyvenimo įvykiui ji negailėjo nieko. Iš pradžių, su artimiausiais atšventė vestuves Valentino Garavani „Wideville“ viloje Paryžiuje, o vėliau su būriu draugų Italijoje. Vien už nuotakos suknelę buvo paklota 0,5 mln. JAV dolerių (apie 446 tūkst. eurų). Dviguba šventė porai atsiėjo apie 12 mln. JAV dolerių (apie 10,5 mln. eurų).

Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Instagram“ nuotr.
Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Instagram“ nuotr.

Kim ir Kanye susilaukė keturių atžalų. Dukrą North (6) ir sūnų Sainto (4) Kim pagimdė pati, tačiau kuomet po šių gimdymų susidūrė su placentos sutrikimais, dukrą Chicago (2) bei sūnų Psalmo (1) porai pagimdė surogatinė motina.

Kovo mėnesį K. Kardashian West pokalbio metu su „The View“ atskleidė, kad pandemijos metu ji su vyru ir vakais didžiąją laiko dalį praleido namuose.

Anot žinomos moters, abiejų kelionių grafikai buvo sustabdyti, todėl jie mėgavosi pasivaikščiojimais lauke, filmų peržiūromis ir laiku su vaikais.

Naujausi straipsniai