Kim Kardashian ir Kanye Westas laukiasi ketvirtosios atžalos

Kim Kardashian ir Kanye Westas su vaikais
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-02 17:25
Realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždė, verslininkė Kim Kardashian (38) ir reperis Kanye Westas (41) gyvena džiugiomis nuotaikomis – pora netrukus sulauks ketvirtosios atžalos.

Kaip praneša užsienio naujienų portalas Us Weekly, Kim ir Kanye turėtų sulaukti berniuko, Tiesa, kaip ir dukrytę Chicago – kūdikį tėvams išnešios ta pati pakaitinė motina. 

Kūdikis turėtų gimti gegužės mėnesį. Laukdamasi pirmagimės North (5) ir sūnaus Sainto (3) Kim patyrė daugybę komplikacijų. Todėl daktarai patarė jai daugiau vaikų nebegimdyti.

Kim Kardashian su šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Kim Kardashian su šeima / Asmeninio albumo nuotr.

Jau praeitų metų sausį, vos gimus Chicago Kim pusę lūpų prasitarė, jog norėtų susilaukti ketvirto vaiko.

Balandžio mėnesį kalbėdama su leidiniu Elle Kim prisipažino, kad rimtai svarsto apie dar vieną kūdikį. Net keletas artimų šeimos draugų prasitarė, kad jie netrukus planuoja pakaitinei motinai įsodinti paskutinį savo embrioną.

Pasirodo, pora tvirtai žino kokios lyties atžalos norėtų. Jie žada susilaukti sūnaus.

„Mano namuose ir širdyje šiuo metu jaučiama pilnatvė. Tačiau, ketvirtasis kūdikis būtų paskutinė mūsų šeimos grandis. Manau, kad daugiau vaikų aš nebenorėčiau. Šiuo metu neturiu itin daug laiko, o man atrodo, kad žmona turi sutuoktiniui skirti tiek pat laiko ir dėmesio, kaip ir vaikams“, – balandį yra sakiusi K. Kardashian.

Naujausi straipsniai