Kim Kardashian ir Kanye Westas laukia gimstant dvynukų!

Kanye Westas ir Kim Kardashian su vaikais Saintu ir North / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dvynukų mada tuoj pasieks beprotybę. Artimas Kardashianų šeimos šaltinis leidiniui hollywoodlife.com atskleidė, kad Kim Kardashian (36) su vyru Kanye Westu (40) laukia gimstant dvynukų.

Tiesa, priešingai nei Beyonce ir Amal Clooney, Kim Kardashian pati negimdys. Realybės šou žvaigždei dvynukus pagimdys pakaitinė motina.

Dukrą North West (4) ir sūnų Saintą Westą (1) auginanti Kim Kardashian visada norėjo didelės šeimos, todėl gandai dėl dvynukų skamba labai realistiškai.

„Kim ir Kanye labai džiaugiasi, kad pakaitinė motina jiems išnešios dvynius, – portalui hollywoodlife.com sakė ilgametis Kardashianų šeimos bičiulis. – Kim visada troško dvynių, bet dėl sveikatos būklės jai teko pasinaudoti pakaitinės motinos paslaugomis, kad jos svajonė taptų realybe. Kol kas dar prabėgo labai mažai laiko, tad dar teks palūkėti, kol jie apie tai prabils viešai.“

Kim Kardashian ir Kanye Westo šeimos Velykos / „Scanpix“ nuotr.

Pasak TMZ, pakaitinę motiną pora nusamdė dėl Kim Kardashian sveikatos būklės. Dėl prie gimdos miometriumo priaugusios placentos dar vienas nėštumas jai gali būti mirtinas.

Kim Kardashian ir Kanye Westas tarpininkaujančiai agentūrai iš viso sumokės 68 850 tūkst. JAV dolerių. Iš jų pakaitinė motina gaus 45 tūkst. JAV dolerių – po 4,5 tūkst. JAV dolerių už kiekvieną sutarties mėnesį.

Agentūros, kuria naudojasi garsenybių pora, sąlygose nurodoma, kad už kiekvieną papildomą vaiką pakaitinei motinai mokami papildomi 5 tūkst. JAV dolerių: už dvynukus – 5 tūkst. JAV dolerių, už trynukus – 10 tūkst. JAV tūkstančių dolerių ir t.t.

Kim Kardashian socialiniuose tinkluose (19 nuotr.)
+13
Kim Kardashian šeimos Velykos (6 nuotr.)

null

null

Skaitykite daugiau