Kim Kardashian ir Kanye Westas: kodėl nutrūko jų santuoka?

Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-21 20:43
Kim Kardashian (40) ir Kanye Westas (43) – viena žinomiausių pramogų pasaulio porų. Kalbama, jog šeimą negandos užklupo seniai – kaltas Kanye Westo požiūris į politiką, jo nevaldomas pavydas ir vieši pareiškimai apie žmonos neištikimybę.

Nors Kim bei Kanye ir stengėsi išlaikyti skyrybas paslaptyje, tačiau į akis visiems pirmiausia krito tai, jog socialinių tinklų žvaigždė ilgą laiką nemūvėjo vestuvinio žiedo, o Kanye Westas apsigyveno savo rančoje Vajominge.

Keletą mėnesių sklidusios kalbos apie Kim ir Kanye žlungančią santuoką pasitvirtino praėjusį penktadienį, vasario 19-ąją. 

Naujienų portalas TMZ pranešė, jog Kim Kardashian pateikė skyrybų prašymą teisinėms institucijoms.

Kodėl po tiek bendrų metų kartu Kim Kardashian ir Kanye Westas nusprendė pasukti skirtingais keliais? Kalbama, jog žinomai moteriai pabodo taikstytis su K.Westo „išsišokimais“ viešumoje.

Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Scanpix“/AP nuotr.
Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Scanpix“/AP nuotr.

Kadangi Kim Kardashian rimtai planuoja tapti teisininke ir intensyviai ruošiasi egzaminams, manoma, jai trūko kantrybė dėl vyro, kuris dažnai savo gyvenimą „gražina“ skandalais.

Kim nori imtis kalėjimų reformos JAV reikalų, o tuo tarpu Kanye vis dar neatmeta galimybės ateityje kandidatuoti į JAV prezidento postą – šios vyro idėjos Kim visiškai nepalaiko.

Visi prisimena ir praėjusių metų liepą, kai Kanye savo „Twitter“ paskyroje užsiminė, jog „jam jau gana ir jis planuoja skirtis – ypač po to, kai sužinojo, jog Kim bendrauja su reperiu Meek Mill.“

Kim Kardashian ir Kanye Westas/Socialinių tinklų nuotr.
Kim Kardashian ir Kanye Westas/Socialinių tinklų nuotr.

Kanye žmoną viešai kaltino neištikimybe, nors vėliau paaiškėjo, kad teisininke trokštanti tapti Kim su Meek Mill bendravo būtent dėl anksčiau minėtosios reformos reikalų.

Įtakos poros santykiams galimai turėjo ir Kanye Westo nesutarimai  su Kim mama Kris Jenner, kurią jis vadindavo „Kris Jong-Un“ po to, kai ši mėgino Kanye priversti žinomą vyrą gydytis ir aiškino, kad jam reikalinga psichiatro pagalba.

Ne paslaptis, kad K.Westo sveikatos problemos tapo rimtu išbandymu visai šeimai. Su bipoliniu sutrikimu gyvenančiai JAV žvaigždei dažnai pasireikšdavo nuotaikų kaitos, o ir profesionalų bei artimųjų  pagalbos Kanye dažnai nepriimdavo.

Kim Kardashian West kalėjimų reformai skirtame renginyje Baltuosiuose rūmuose / VIDA PRESS nuotrauka
Kim Kardashian West kalėjimų reformai skirtame renginyje Baltuosiuose rūmuose / VIDA PRESS nuotrauka

Kim Kardashian savo skyrybų advokate pasirinko Laurą Wasser, padėjusią Kim išsituokti ir su ankstesniu vyru Krisu Humphriesu.

Teisininkė taip pat dirbo tokioms garsenybėms kaip Britney Spears, Johnny Deppas ar Angelina Jolie.

Kol kas pora taikiai tariasi, kaip dalinsis turimą turtą.

Ankstesnės Kim Kardashian santuokos ilgai nesitęsė – būdama vos  19-os ji susituokė su prodiuseriu Damonu Thomasu. Ši santuoka truko tris metus – iki 2003-ųjų. Antroji žvaigždės santuoka įvyko 2011-aisiais su krepšininku Krisu Humphriesu, tačiau kartu jie išbuvo vos 72 dienas.

Su Kanye Westu Kim užmezgė santykius 2012-aisiais, o susituokė 2014-aisiais. Pora iš viso drauge praleido beveik dešimtmetį.

Kim pasaulinė šlovė aplankė 2007-aisiais, kai jos šeimos kuriamas JAV televizijos realybės šou „Keeping Up with the Kardashians“ tapo itin populiariu. Vėliau moteris savo žinomumą išnaudojo soc. tinkluose, kosmetikos versle. Tuo tarpu Kanye Westas savo sėkmingą repo atlikėjo karjerą vysto jau 15 metų, taip pat jis – mados dizaineris.

Abiejų sutuoktinių turtas viršija 2 milijardus JAV dolerių. Šių bendrų aktyvų dalybas lengvina poros pasirašyta vedybų sutartis, be to, tiek K.Westas, tiek K.Kardashian valdo savo verslo kompanijas. Tačiau ginčų gali kilti dalijantis nekilnojamąjį turtą.

Naujausi straipsniai