Kim Kardashian ir Kanye Westas – keturi vaikai, per penkerius santuokos metus

Kim Kardashian ir Kanye Westas su vaikais
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-10 14:59
Tai jau nebe užuominos ar gandai, lydintys Kim KARDASHIAN (38). Pati žvaigždė patvirtino, kad su vyru Kanye Westu (41) ketvirtąkart taps tėvais: pakaitinė motina nešioja jiems sūnų.

Tai reiškia, kad North (5), Saintas (3) ir mažylė Chicago, kuriai ką tik suėjo metai, turės broliuką. Ir kad išsipildys Kim troškimas – ji, pati išaugusi didelėje šeimoje, visada svajojo turėti ketvertą, du sūnus ir dvi dukras (jos vyras Kanye – vienatinis sūnus).

Keturi vaikai per penkerius santuokos metus – įspūdingas rodiklis. Ir koks skirtumas, kokiu būdu jie ateina.

Šį mažylį Kardashianams Westams nešioja kita moteris, ne ta, kuri garsiajai ir ekscentriškajai porai pagimdė Chicago, – ši prieš pat Kalėdas susilaukė savo kūdikio, tad jiems teko ieškoti naujos kandidatūros. Kas ne visai paprasta, turint galvoje sudėtingus poros reikalavimus: nesilankyti saunoje ir soliariume, masažuotis tik migdolų aliejumi, dėvėti vien medvilnės apatinius, klausytis tik klasikinės muzikos. Vizitai pas gydytoją taip pat griežtai kontroliuojami – moterį pas specialistus lydi pati Kim. Be abejonės, visi šie ir kiti pranašumai – nuo dietologo iki asmeninio trenerio ar ekologiško maisto – iš samdančios šeimos lėšų.

Kim, pati nešiojusi North ir Saintą, sunkiai pastojo dėl ovuliacijos problemų, abu nėštumai ir gimdymai buvo nelengvi. Gydytojai primygtinai rekomendavo jaunai moteriai neberizikuoti sveikata – gimus Saintui ji net buvo pasirengusi, kad dėl komplikacijų reikės šalinti gimdą, tačiau operacijos neprireikė. Toliau didinti šeimą pora nusprendė remdamasi šiuolaikinės medicinos technologijomis.

Kaip teigia portalas TMZ, Kim ir Kanye išnaudojo vyriškosios lyties embrioną, likusį po ankstesnio pagalbinio apvaisinimo, ir buvo be galo laimingi, kad viskas pavyko. Praktinė detalė: kaip ir pirmtakė, šį kūdikį nešiojanti moteris gaus 45 tūkstančius JAV dolerių (dešimt įmokų po 4500 dolerių). Pasak agentūrų, tvarkančių pakaitinės motinystės klausimus, specialistų, tai standartinis atlygis patyrusiai šios profesijos atstovei.

Mažylis turėtų gimti gegužę, o Kim apie būsimą motinystę išsiplepėjo per Kalėdų vakarėlį. „Šiek tiek padauginau ir papasakojau viską kažkokiems žmonėms. Net neprisimenu, kam, nes paprastai aš negeriu“, – kiek susidrovėjusi prisipažino žvaigždė televizijos šou „Watch What Happens Live“ vedėjui Andy Cohenui. 

Naujausi straipsniai