Kim Kardashian „Instagram“ ir „Twitter“ pildo pati: „Man patinka dalintis savo pasauliu“

Kim Kardashian / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-06-24 17:20
Kūrybiškumo festivalyje „Kanų liūtai“ pasirodžius asmenukių karalienė Kim Kardashian West, be abejonės, sukėlė sujudimą, o į ją pažiūrėti norintys vos tilpo į pagrindinę festivalio salę bei spaudos centrą. Tačiau šou nebuvo toks didelis, kaip labiausiai pasaulyje aptarinėjama Kim Kardashian kūno dalis. Viena karščiausių pasaulio žvaigždžių pasirodė maloni, protinga, socialinių tinklų žaidimo taisykles išmananti verslo moteris.

„Susitarkime: jokių asmeninių klausimų. Jei ji išgirs bent vieną asmeninį klausimą, ji susinervins. Jei ji susinervins, daugiau nebenorės atvykti į Kanus. O mes norime, kad ji čia atvyktų ir kitais metais. Taigi norime girdėti tik klausimus apie verslą ir socialinius tinklus. Ar supratote?“, – spaudos centre susirinkusius žurnalistus „Kanų liūtų“ atstovas auklėjo kaip vaikus darželyje. Po gana menkų pritariamų murmesių, buvome priversti garsiai sušukti, kad taip, mes supratome. Asmeninių klausimų nebus. Kam tie asmeniniai klausimai, kai viską gali sužinoti Kim asmenukėse?

„Neturiu jokios strategijos, komandos ir niekas man nevadovauja, ką publikuoti socialiniuose tinkluose.  Dalinuosi tuo, kuo tikrai tikiu ir man malonu bendrauti su auditorija. Niekada nenaudoju savo „Instagram“ reklamos tikslais. Kai bendradarbiauju su prekiniais ženklais, tai taisyklė nr.1: „Instagram“ lieka man“, – dėstė K.Kardashian.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Šiuo metu nauja K.Kardashian aistra – „Twitter“. Jei būsite jai pakankamai įdomūs, šio įrankio pagalba galite tiesiogiai bendrauti su K.Kardashian: moteris pati atsakinėja į gerbėjų klausimus ir komentuoja jų nuotraukas. „Daug keliauju ir „Twitter“ man labai patogus. Atsikeliu ir užmiegu su „Twitter“. Yra tokia mergina iš Niu Orleano, seku jos paskyrą ir jos nuoširdumas mane visada priverčia nusišypsoti. Keista, regis, jos nepažįstu, tačiau ji man artima. Skrisiu ją pasveikinti su gimtadieniu“, – sako K.Kardashian.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pharrellas Williamsas festivalyje „Kanų liūtai“ sulaukė didžiulių ovacijų už prisipažinimą

Socialinių tinklų karalienė pasakojo pati parašiusi „Instagram“ kompanijai, kad jiems reiktų įdiegti redagavimo funkciją, kuria būtų galima naudotis, kai jau pasidalini nuotrauka. „Po poros mėnesių ji atsirado“, – šypsojosi Kim.

Įspūdingų formų moteris šyptelėjo ir pripažindama, kad gal jos paskyrose ir per daug nuotraukų, kuriose ji tik su bikini: „Bet man tai patinka“.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Kanų liūtuose“ Kim Kardashian pristatė video žaidimą „Hollywood“. Žaidimas kuriamas į virtualią erdvę perkeliant realias realybės šou išgarsėjusios žvaigždės gyvenimo situacijas. „Kai atostogavau Meksikoje, mano žaidime herojė taip pat buvo Meksikoje. Ji galėjo rengtis tais pačiais drabužiais, kokiais buvau apsirengusi aš ir lankytis vietose, kuriose lankiausi aš. Fanams tai be galo patiko“, – pasakojo Kim.

TAIP PAT SKAITYKITE: Marilyn Mansonas festivalyje „Kanų liūtai“ sudaužė milijonų socialinių tinklų vartotojų viltis

„Kanų liūtų“ festivalyje didelė programos dalis skiriama moterų teisių versle, rinkodaroje ir technologijų pasaulyje klausimui. K.Kardashian sakė asmeniškai niekada nepatyrusi diskriminacijos todėl, kad yra moteris. Tačiau pripažino: „Žaidimų pasaulis labai vyriškas ir aš visai džiaugiuosi, kad esu pirmoji moteris, kuri įžengia į šią technologijų sritį“.

 

My view

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai