Kim Kardashian gerbėjai pasipiktino jos elgesiu: „Tu esi motina!“

Kim Kardashian / Scanpix nuotr./Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-19 18:14
Prabėgus vos kelioms dienoms po trečio vaikelio gimimo realybės šou žvaigždė Kim Kardashian (37) savo instagramo paskyroje pasidalijo provokuojančia nuotrauka. Joje garsenybė – nuogut nuogutėlį kūną vos pridengusi antklode.

Tai internautai palaikė tikru akibrokštu ir nusprendė paauklėti Kim Kardashian. „Rimtai, tai nėra gerai... Tu esi motina!“ – rašė vienas gerbėjų, o jam antrino kiti, ragindami apsirengti.

„Aš visada remiu Kim K, bet argi ką tik nesusilaukei kūdikio? Tu turi tam laiko?“ – piktinosi žvaigždės elgesiu net ištikimiausi gerbėjai.

Night Cap

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Skandalas dėl erotiškos Kim Kardashian nuotraukos įsiplieskė neprabėgus nė valandai nuo jos paskelbimo. Kol absoliuti dauguma gailėjo garsenybės vaikų, kiti internautai suskubo priminti, kad Kim Kardashian nėra tik mama, ji taip pat yra seksuali, jauna moteris.

Žmonės.lt primena, kad trečias Kim Kardashian ir reperio Kanye Westo vaikas gimė gimė sausio 15-ąją. Mergaitė sveria 3 kilogramus 345 gramus. Jau kitą dieną laimingi tėvai savo džiaugsmu pasidalijo su visu pasauliu.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Mergytę, kurios vardas vis dar nėra skelbiamas, porai pagimdė pakaitinė motiną, kurią šeima nusisamdė dėl Kim Kardashian sveikatos problemų – trečias nėštumas galėjo kelti grėsmę jos gyvybei.

Kim Kardashian ir Kanye Westas taip pat augina netrukus penktąjį gimtadienį švęsiančią dukrą North West ir dviejų metukų sūnų Saintą Westą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai