Kim Kardashian dvimetis sūnus buvo skubiai išvežtas į ligoninę

Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-02 14:48
Realybės šou žvaigždės Kim Kardashian ir reperio Kanye Westo sūnus Saintas Westas buvo skubiai išgabentas į ligoninę. Dviejų metukų berniukui - sunkus plaučių uždegimas. Pasak TMZ, Saintas į ligoninę buvo paguldytas ketvirtadienį ir išleistas namo prieš pat Naujuosius metus.

Pasak neįvardyto šaltinio, Saintas šiuo metu sveiksta, jo būklė gerėja. Skelbiama, kad Kim ir Kanye ligoninėje budėjo prie sūnaus pakaitomis. Jiedu nepaliko mažylio vieno ir naktimis – vienas iš tėvų nakvodavo ligoninėje, o kitas – namie su vyresniąja dukra North West.

Socialinių tinklų karaliene tituluojama Kim apie sūnaus ligą nė žodeliu neužsiminė nei instagrame, nei tviteryje. Po ginkluoto apiplėšimo Paryžiuje, kai nusikaltėliai susekė Kim pagal socialinių tinklų įrašus, žvaigždė tapo ypač atsargi. Tik Naujųjų metų naktį Kim pasidalijo trumpu vaizdo įrašu, kuriame buvo matyti, kaip išmušus dvyliktai valandai sutuoktiniai pasibučiuoja.

Anot TMZ, Saintas peršalo dar pirmą gruodžio savaitę. Galiausiai peršalimas peraugo į plaučių uždegimą. Ši liga mažamečiams itin pavojinga. Ji vaikams gali sukelti vėmimą, raumenų skausmą, sunkumą kvėpuoti.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai