Kim Kardashian dukrai surengė barbišką 4-ąjį gimtadienį: Kanye Westas atvyko nekviestas

Kim Kardashian ir Kanye Westo dukros Chicago gimtadienio šventė / „Instagram“ nuotr.
Žmonės.lt, 15min.lt
Šaltinis: Žmonės
AA

Sausio 15-ąją Kim Kardashian ir Kanye Westo dukra Chicago mėgavosi ketvirtojo gimtadienio švente. Šių metų gimimo diena mergaitei kiek kitokia – nors joje nestigo barbiškų pramogų, į vakarėlį nebuvo pakviestas mažylės tėtis. Tiesa, pasveikinti savo keturmetę reperis vis vien atvyko!

K.Kardashian ir K.Westo dukra Chicago ketvirtąjį gimtadienį šventė kartu su savo pussesere, Kylie Jenner dukra, Stormi, kuriai vasario pirmąją sukaks treji. Mergaičių gimimo dienos šventė priminė tikrą pasaką, kuria K.Jenner mielai dalijosi su savo socialinių tinklų sekėjais.

Kaip rašo „People“, į Chicago ir Stormi šventę sugužėjo gausus būrys svečių. Susirinkusiuosius pasitiko net dvi vakarėlio temos – Chicago gimtadienis buvo išties „barbiškas“, jame nestigo rožinės spalvos, o Stormi neslėpė susižavėjimo savo mėgstamiausio „LOL Siurprise“ įkvėptomis dekoracijomis.

Atvykę svečiai galėjo nusifotografuoti prie rožiniais balionais išpuoštos fotosienelės. 

Kim Kardashian ir Kanye Westo dukros Chicago gimtadienio šventė / „Instagram“ nuotr.

Nors K.Kardashian ir K.Jenner į savo atžalų gimtadienį sukvietė daugybę svečių, kurie šventėje puikiai praleido laiką, vieno pakvietimo šiemet nusprendė nesiųsti – čia nebuvo pakviestas Chicago tėtis Kanye Westas.

Tiesa, repo žvaigždė vakarėlyje vis vien pasirodė. K.Westas pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame jis užfiksuotas važiuojantis iš Chicago gimtadienio šventės. Vaizdo įraše K.Westas teigė, kad yra dėkingas reperiui Travisui Scottui už pagalbą. Pasirodo, būtent pastarasis atskleidė vakarėlio vietą.

Kim Kardashian ir Kanye Westo dukros Chicago gimtadienio šventė / „Instagram“ nuotr.

„Esu laimingas, važiuoju iš Chi gimtadienio“, – vaizdo įraše sakė Kanye Westas. Jis taip pat paminėjo, kad yra be galo dėkingas Travisui Scottui. Kaip rašo dailymail.co.uk, be jo pagalbos Kanye nebūtų atvykęs.

„Ačiū, kad atsiuntei man adresą, kur vyks šventė ir kad stengeisi, jog būčiau su savo šeima ir gerai praleisčiau laiką“, – pratęsė K.Westas.

Kaip portalui dailymail.co.uk sakė artimas šeimai šaltinis, Chicago vakarėlyje nekviestas pasirodęs K.Westas nesielgė piktai – jis šypsojosi, stengėsi bendrauti su šeima, įsitraukti į šventę ir nesukelti jokių problemų.

Kim Kardashian ir Kanye Westo dukros Chicago gimtadienio šventė / „Instagram“ nuotr.

Anksčiau Kanye yra kalbėjęs, kad nesupranta, kodėl jam nebuvo pasakyta gimtadienio vieta.

„Aš tiesiog savo dukrai linkiu geros gimimo dienos. Man nebuvo leista sužinoti, kur jis vyks, nesuprantu, kokie čia žaidimai yra žaidžiami, bet galiu pasakyti tik tiek, kad jie stipriai atsiliepia mano sveikatai“, – kalbėjo jis kitame vaizdo įraše.

Kaip teigė šaltiniai, Kanye ir jo buvusi žmona Kim iš tikrųjų planavo surengti skirtingus vakarėlius savo dukrai Chicago.

Kim Kardashian ir Kanye Westo dukros Chicago gimtadienio šventė / „Instagram“ nuotr.

K.Kardashian viešai nesivėlė į iškeltą dramą. Ji tiesiog instagrame pasveikino savo dukrą.

„Mano mergytei Chi Chi šiandien ketveri! Mano nepriklausomas kūdikėlis. Tu esi mieliausia mergaitė, kurią norisi apkabinti ir myluoti, visoje planetoje. Absoliuti princesė! Negaliu sulaukti, kada galėsime atšvęsti su visomis barbėmis ir lėlėmis, apie kurias taip svajoji. Tu tikrai atnešei tiek daug laimės į mūsų šeimą ir aš tave labai labai labai myliu!“, – rašė Kim.

Fotogalerija:

Kim Kardashian ir Kanye Westo dukros Chicago gimtadienio šventė (7 nuotr.)
+1

Skaitykite daugiau