Kim Kardashian apsauginis, neapsaugojęs per užpuolimą Paryžiuje, paduotas į teismą: prašo 6 milijonų dolerių kompensacijos

Kim Kardashian / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-05 09:03
Buvęs realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždės Kim Kardashian apsauginis Pascalis Duvieris ir įmonė, kurioje jis dirbo „PROTECTSECURITY“ paduoti į teismą, dėl to, kad prieš dvejus metus vykusiame garsenybės apiplėšime Paryžiuje nesugebėjo jos apsaugoti.

TMZ duomenimis, P. Duvierį į teismą padavė Kim Kardashian draudimo kompanija. Anot minėto portalo, jie prašo 6,1 mln. dol. atlyginti moralinę bei materialinę žalą.

P. Duvieris 2016-aisiais Paryžiuje saugojo Kardashianų klano seseris: Kim, Kourtney ir Kendall. Lemtingąją naktį jis saugojo klube besilinksminančias Kourtney ir Kendall. Tuo tarpu Kim vakarą leido viešbučio kambaryje. 

Kim Kardashian / „Scanpix“ nuotr.
Kim Kardashian / „Scanpix“ nuotr.
Anot ieškinio, palikdamas K. Kardashian viešbučio kambaryje vieną jis neužtikrino apsaugos – viešbučio vartų spyna buvo atrakinta, taip pat jis nepaprašė viešbučio apsaugos darbuotojų pagalbos.

Į viešbutį patekę užpuolikai įsiveržė į Kim kambarį, surišo jai rankas, užkimšo burną ir uždarė ją vonioje. Vienas jų – buvo įrėmęs ginklą realybės šou žvaigždei į galvą.

Iš K. Kardashian buvo pavogti ypatingai vertingi juvelyriniai dirbiniai – tarp jų ir sutuoktinio, reperio Kanye Westo jai padovanotas sužadėtuvių žiedas. 

Naujausi straipsniai