Kim Kardashian apie surogatinės motinos išnešiotą dukterį: „Tikiuosi, kad man ji rūpės tiek pat“

Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-26 19:21
Realybės šou žvaigždė Kim Kardashian trečio vaikelio, dukters Chicago, susilaukė daugiau nei prieš mėnesį ir vis dar negali nustygti iš džiaugsmo. Vis dėlto Kim pripažino turėjusi daug nuogąstavimų dėl dukters, kurią jai ir reperiui Kanye Westui išnešiojo pakaitinė motina.

Naujausioje realybės šou „Keeping Up With The Kardashians“ laidoje buvo parodytas Kim ir Khloe pokalbis, kuriame seserys diskutavo apie surogatinę motinystę. Vaizdo siužete, nufilmuotame dar rudenį, Kim kalbėjo apie privalumus ir trūkumus, kai tavo kūdikį nešioja kitas žmogus.

„Nors džiaugiuosi, kad man nereikia priaugti svorio ir vėliau jo atsikratyti... Aš vis tiek mieliau tai padaryčiau pati“, – sakė Kim, kuri pakaitinės motinos paslaugomis pasinaudojo po medikų perspėjimų, jog trečias nėštumas keltų grėsmę jos gyvybei.

Kylie Jenner su Chicago ant rankų ir Kim Kardashian
Kylie Jenner su Chicago ant rankų ir Kim Kardashian

Kim labiausiai baiminosi, kad gali neužmegzti su trečia atžala tokio stipraus ryšio kaip su pirmomis dviem.

„Tikiuosi, kad man ji rūpės tiek pat... Visi sako, kad nėra skirtumo...“ – nerimą išsakė Kim.

Vis dėlto šiandien Kim gali ramiau atsikvėpti. Ji tiesiog dievina savo mažąją mergytę! Kai gerbėjai pasiteiravo, kokia yra Chicago, garsenybė atsakė: „Pati mieliausia! Geriausias kūdikis! Ji šiek tiek panaši į North, šiek tiek į Saintą, bet tikrai yra savita asmenybė.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai