Kim Kardashian – 40 metų: nuo pašaipų objekto iki stulbinamos šlovės

Kim Kardashian / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-21 08:36
Spalio 21-ąją realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždė, soacialinių tinklų diva ir viena pirmųjų pasaulio influencerių Kim Kardashian mini 40-metį. Milžinišką verslo imperiją sukūrusi moteris šiandien mėgaujasi šlove bei turtais ir yra įkvėpimas daugeliui atkakliai siekiantiems svajonių.

Prabangiais vakarėliais garsėjanti K.Kardashian jubiliejų turėtų paminėti griausmingai, tačiau šįkart atvirauti su visuomene nevengianti moteris gimtadienio planus slepia net ir nuo artimųjų.

Neseniai žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad realybės šou žvaigždė savo gimimo dieną žada švęsti vienoje iš Karibų jūros salų, į kurią apie 30 artimiausių savo šeimos draugų žadą nuskraidinti privačiu lėktuvu.

Teigiama, kad K.Kardashian net šventės dalyviams iki paskutinės akimirkos nepasako tikslios vakarėlio vietos. Šią informaciją garsenybė planuoja paviešinsianti tik šventės dalyviams įlipus į lėktuvą.

„Svečiai žino tik kurią dieną reikia būti pasiruošus skrydžiui, tačiau niekas nenutuokia, kur vyks šventė. Visi spėlioja“, – portalui „Page six“ pasakojo artimas K.Kardashian šaltinis.

Kim iškilmingą šventę kruopščiai planuoja – jubiliatė paprašė svečių pasidaryti ir COVID-19 testą, kad būtų užtikrintas vakarėlio dalyvių saugumas.

Kim Kardashian / Vida press nuotr.
Kim Kardashian / Vida press nuotr.

Nors atrodo, kad didžiulę verslo imperiją sukūrusios K.Kardashian žinomumas prasidėjo tik realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ metu, šeima visuomenės akiratyje atsidūrė kur kas anksčiau.

Kim tėvas Robertas Kardashianas buvo garsus advokatas, teisme sugebėjęs išteisinti dėl buvusios žmonos ir jos draugo nužudymo kaltintą sportininką Orenthalą Jamesą Simpsoną. Garsi teismo byla R.Kardashianą pavertė advokatūros žvaigžde, jį tiesiog pradėjo medžioti  įžymybės, tarp jų buvo net tokių klientų kaip popmuzikos žvaigždė Michaelas Jacksonas.

Vėliau, pasinaudodama garsia pavarde, K.Kardashian pramogų pasaulyje pasirodė 2004-aisiais, kai pradėjo stilistės karjerą. Tuomet daugiausiai dėmesio ji sulaukė susibičiuliavusi su Paris Hilton.

Tiesa, pramogų pasaulyje pasitaikė ir tokių, kurie K.Kardashian pašaipiai vadino P.Hilton asistente ir netgi atsisakydavo su ja bendrauti.

„Pažiūrėkite, iš pašaipų taikinio Kim pavertė save verslininke, išplėtė savo veiklą į savo vardo drabužių kūrimą ir technologijų sritį. Ji yra tarsi socialinių tinklų karalienė“, – prisiminusi K.Kardashian karjeros pradžią kalbėjo jos bičiulė, viešųjų ryšių specialistė Christine Kirk.

Kim Kardashian su tėvu / Socialinių tinklų nuotr.
Kim Kardashian su tėvu / Socialinių tinklų nuotr.

Pati K.Kardashian yra pasakojusi, jog visuomet norėjo šmėžuoti ant žurnalų viršelių, tačiau ne mažiau jai  svarbu buvo būti įvertintai ir už savo talentus. Kim karjeros pradžioje visuomet su pasididžiavimu pasakodavo, kad yra tikra mados entuziastė.

Dar prieš pasirodant televizijoje, K.Kardashian sėkmingai krovėsi pinigus iš drabužių pardavinėjimo. Pasak moters, mokydamasi vidurinėje mokykloje ji pigiau nusipirkdavo drabužius, o šiuos vėliau parduodavo už kelis kartus didesnę pinigų sumą.

Šis verslas K.Kardashian taip gerai sekėsi, kad 2006 metais, būdama 26-erių, kartu su seserimis Kourtney ir Khloe gimtajame mieste Kalabase, Kalifornijoje, sukūrė savo prekės ženklą DASH. 

View this post on Instagram

Catholic School Girl 8th Grade

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Nors šiandien šio prekės ženklo jau nebėra, visas pasaulis žino realybės šou „Keeping Up With Kardashians“. Pasak Kim, idėja pradėti filmuoti šį projektą kilo tik norint pareklamuoti šį drabužių prekės ženklą. Moteris atvira – tam palankias sąlygas sukūrė garsi tėvo pavardė.

„Aš galvojau, kad tas realybės šou truks neilgai, o mes turėsime puikią galimybę išplėsti savo verslą. Nemaniau, kad tai pavirs tokio masto projektu“, – pasakojo ji.

2007 metais pasirodęs „Keeping Up With the Kardashians“ buvo pripažintas vienu geriausių visų laikų televizijos realybės šou. Tik šiais metais kultiniu tapęs projektas buvo nutrauktas.

Kardashianų šeimos seserys su vaikais
Kardashianų šeimos seserys su vaikais

Vos įžengusią į pramogų pasaulį, K.Kardashian pasitiko jos reputaciją sudrebinęs skandalas. 2007 metais, jai besifilmuojanti realybės šou, visa žiniasklaida mirgėjo apie nutekintą kylančios Amerikos pramogų pasaulio žvaigždės ir jos tuometinio mylimojo Ray J sekso juostą.

K.Kardashian dėl šio įvykio kreipėsi į teismą ir iš įrašą paviešinusios kompanijos prisiteisė net 5 milijonus JAV dolerių.

Po kurio laiko K.Kardashian pripažino, kad šis nemalonus įvykis, be jokios abejonės, prisidėjo prie jos populiarumo.

„Manau, kad dėl tos juostos apie mane sužinojo visas pasaulis“, – tikino ji.

Kim Kardashian / „Scanpix“ nuotr.
Kim Kardashian / „Scanpix“ nuotr.

Po nemalonaus įvykio K.Kardashian vardą bent jau kartą buvo girdėję visi, o garsos šeimos gyvenimą rodantis realybės šou pradėjo mušti žiūrimumo rekordus. K.Kardashian buvo pradėta kviesti į prabangius vakarėlius, o vos įžengusi pro duris, traukdavo žiniasklaidos dėmesį.

Užklupusiu populiarumu K.Kardashian netruko pasinaudoti. Visuomet ant raudonojo kilimo tiek dėl stiliaus, tiek dėl įspūdingos figūros liaupsių sulaukusi garsenybė 2009 metais nusprendė išleisti vaizdajuostę, kurioje ji dalijasi stiliaus ir grožio paslaptimis. Didžiulio populiarumo sulaukusi vaizdajuostė amerikiečių buvo išgraibstyta vos per keletą dienų.

Visuomenei pradėjus sekti kone kiekvieną K.Kardashian žingsnį, 2014 metais moteris nusprendė išleisti ir kompiuterinį žaidimą „Kim Kardashian: Hollywood“. Pranešama, kad vos per penkias dienas šis žaidimas uždirbo 1,6 milijono JAV dolerių. Teigiama, kad iš šio žaidimo iki šiol per metus Kim uždirba daugiau nei 20 milijonų JAV dolerių.

Kim Kardashian / Socialinių tinklų nuotr. / Vida Press nuotr.
Kim Kardashian / Socialinių tinklų nuotr. / Vida Press nuotr.

Kiek vėliau asmenukių karaliene praminta K.Kardashian net iš savo pomėgio fotografuotis sugalvojo užsidirbti – 2015 metais moteris pristatė knygą „Selfish“, kurioje buvo patalpintos net 448 jos asmenukės. Ši knyga pateko į „New York Times“ bestselerių sąrašą.

Į pasaulio įtakingiausiųjų sąrašą įsipaišiusi moteris šiandien laikoma tikra stiliaus ikona, kurią „Instagram“ tinkle seka daugiau nei 190 mln. sekėjų. 

Sėkmingą kosmetikos priemonių, kvepalų, drabužių ir reklamos verslą „KKW“ turinti K.Kardashian kasmet susikrauna po beveik 80 milijonų JAV dolerių pelno. Jos turto vertė siekia net 900 milijonų dolerių. 

 

Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Instagram“ nuotr.
Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Instagram“ nuotr.

Kai 2014-aisiais Kim Kardashian iškėlė dvigubą vestuvių puotą su mylimuoju, reperiu Kanye Westu – svarbiausiam gyvenimo įvykiui ji negailėjo nieko.

Iš pradžių, su artimiausiais atšventė vestuves Valentino Garavani „Wideville“ viloje Paryžiuje, o vėliau su būriu draugų Italijoje. Vien už nuotakos suknelę buvo paklota 0,5 mln. JAV dolerių (apie 446 tūkst. eurų). Dviguba šventė porai atsiėjo apie 12 mln. JAV dolerių (apie 10,5 mln. eurų).

Kim ir Kanye susilaukė keturių atžalų. Dukrą North ir sūnų Sainto Kim pagimdė pati, tačiau kuomet po šių gimdymų susidūrė su placentos sutrikimais, dukros Chicago bei sūnaus Psalmo porai susilaukti padėjo surogatinė motina.

Kovo mėnesį KKardashian West pokalbio metu su „The View“ atskleidė, kad pandemijos metu ji su vyru ir vakais didžiąją laiko dalį praleido namuose.

Anot žinomos moters, abiejų kelionės buvo sustabdytos, todėl jie mėgavosi pasivaikščiojimais lauke, filmų peržiūromis ir laiku su vaikais.

Naujausi straipsniai