Kim Cattrall tėškė Sarah Jessicai Parker: „Tu nesi mano draugė“

Kim Cattrall / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-10 18:08
„Mano mama šiandien manęs paklausė: „Kada ta, ta hipokritė, paliks tave ramybėje?“ – instagramo paskyroje šeštadienį parašė K. Cattrall ir kreipėsi į Sarah: „Tavo besitęsiantis bandymas mane pasiekti yra skausmingas priminimas, kokia tu žiauri iš tiesų buvai tada ir esi dabar.“

Kas įvyko tarp buvusių ilgamečių kolegių iš serialo ir filmų „Seksas ir miestas“ laikų?

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Praėjusią savaitę Kim brolis buvo rastas negyvas, o Sarah išreiškė viešą užuojautą. Sarah teigė, kad jai „plyšta širdis“ dėl Kim brolio mirties. „Miela Kim, mano meilė ir užuojauta tau ir taviškiams ir amžiną atilsį tavo mylimam broliui“, – savo socialinėje paskyroje rašė S. J. Parker.

Kim viešai atkirto: „Man nereikia tavo meilės ir paramos šį tragišką laikotarpį @sarahjessicaparker.“

Kim Cattrall teigia, kad tai – tik viešieji Sarah ryšiai, esą taip buvusi kolegė bando atstatyti savo gerą vardą. „Suprask mane LABAI aiškiai. (Jeigu dar nesupratai.) Tu nesi mano šeima. Tu nesi mano draugė. Taigi aš rašau, kad pasakyčiau tau paskutinį kartą: nustok išnaudojusi mūsų tragediją norėdama atstatyti savo, kaip „mielos merginos“, įvaizdį“, – karščiavosi Kim socialiniame tinkle.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Gana seniai sklandė kalbos apie tai, kad abi aktorės labai nesutaria. Ir ne tik – K. Cattrall neseniai pranešė, kad ji nėra susidomėjusi vaidinti trečioje filmo „Seksas ir miestas“ dalyje ir kad ji su Sarah niekada nebuvo draugės, net ir dirbdamos kartu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai