Kilus skandalui karališkojoje šeimoje Meghan Markle grįžo į Kanadą

Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-10 19:16
Trečiadienio vakarą pasaulį apskriejo netikėta žinia. Sasekso hercogai – princas Harry ir Meghan Markle – pareiškė nusprendę atsitraukti nuo savo karališkųjų pareigų Didžiosios Britanijos monarchų šeimoje. Pora atsisako šeimos aukšto rango narių statuso ir vis daugiau laiko ketina praleisti Šiaurės Amerikoje. Tai princas Harry ir Meghan Markle pranešė savo oficialioje socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje.

„Po ne vieno mėnesio apmąstymų ir įvairių diskusijų apsisprendėme dėl šiais metais įvyksiančių pokyčių. Ketiname atsitraukti kaip vyresnieji karališkosios šeimos nariai ir tapti finansiškai nepriklausomi bei toliau visapusiškai remti Jos Didenybę Karalienę, – rašoma išplatintame pranešime. – Tik su jūsų padrąsinimu, ypač pastaraisiais metais, jaučiamės galintys priimti tokį sprendimą.“

Kaip ir buvo tikėtasi, pora nežada gyventi tik Londone. Jie atskleidė galvojantys dalį laiko praleisti Didžiojoje Britanijoje, dalį – Šiaurės Amerikoje.

„Planuojame išlaikyti pusiausvyrą, tęsdami savo pareigas Karalienei. Tai leis mums sūnų užauginti gerbiant karališkąją tradiciją, kurioje jis ir gimė. Kartu suteiksime savo šeimai galimybę atversti naują gyvenimo lapą, įskaitant naujos labdaros organizacijos sukūrimą.“

Karalienė Elizabeth ir Meghan Markle/ Vida press nuotr.
Karalienė Elizabeth ir Meghan Markle/ Vida press nuotr.

Po šio pareiškimo karališkojoje šeimoje kilo didžiulis sujudimas. Panašu, kad princas Harry ir Meghan Markle viešą pranešimą išplatino nepasitarę nei su princu Williamu ir Kate Middleton, nei su princo Harry tėvu princu Charlesu, nei juolab su karaliene Elizabeth II. Bakingamo rūmų šaltiniai teigia, kad karalienė jaučiasi itin įskaudinta tokiu anūko pareiškimu. 

Anot „People“ šaltinių, M. Markle nuo karališkojoje šeimoje kilusio skandalo pabėgo grįždama į Kanadą. Tuo tarpu princas Harry liko spręsti kilusio konflikto. Pasirodo, mažasis karališkosios sūnus Archie buvo likęs Šiaurės Amerikoje. Kūdikį, kol kilmingieji tėvai viešėjo  Londone, prižiūrėjo auklė.

Naujausi straipsniai