Kikbokso čempionui Sergejui Maslobojevui gimė dukra: jau išrinko mergaitei vardą

Sergejus Maslobojevas ir Airinė Maslobojeva / Marko Cechanovičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-24 12:16
Rugsėjo 24-ąją sportininkas Sergejus Maslobojevas pasidalijo džiugiomis naujienomis – žmona Airinė pagimdė jam dukrą.

Žinomis apie naujagimę sportininkas pasidalijo socialiniame tinkle „Instagram“. Maslobojevų šeima mergaitę pavadino Raja.

 

„05:57 Gimė mūsų dukrytė Raja Maslobojeva. 57 centimetrų ūgio ir 3 kilogramų 77 gramų mažytė mergytė, kurios mes labai laukėme. Po dviejų sveikų, gražių, tvirtų bei išdykusių berniokų – ši princesė yra tarsi Dievo dovana. Suprantu, kad tėvystės teks mokytis iš naujo. Kad griežtas ir tvirtas būdas turės pasikeisti namuose. Esu dėkingas gyvenimui už tobulai išsipildžiusią svajonę auginti du brolius ir savo mieląją princesę! Ačiū mano mieloji, Airyte, už šią gyvenimo dovaną bei išbandymą. Kartu mes galime viską! Kartu mes visko ir pasieksime! Ačiū Tau labai“, – pasidalijęs naujagimės nuotrauka prie jos rašė kikboksininkas.

Primename, kad Sergejaus ir jo žmonos pažinties istorija prasidėjo prieš kiek daugiau, nei penkioliką metų, bendroje draugų kompanijoje, tačiau draugystės slenkstį jiedu netikėtai peržengė tik prieš aštuonerius metus, kai per Kalėdas vienas kitą išvydę nesugebėjo net žodžio išspausti.

„Nesupratau kas vyksta, nes pažinojau tą žmogų, bet negalėjau net labas pasakyti, rankų kojų nėra“, – apie lemtingą akimirką vienoje laidoje pasakojo Sergejaus žmona Airinė. Pats sportininkas tą momentą prisimena taip, lyg viskas būtų buvę vakar: „Tą akimirką aš jau supratau, kad niekur nebeisiu“, – yra kalbėjęs jis.

Naujausi straipsniai