Kiekvieną savaitę – apie 3000 prekių su nuolaida: kaip nepraleisti geriausių pasiūlymų?

MVI_0302.00_03_20_49.Still008 / Laura Šimkutė nuotr.
Šaltinis: Reklama
AA

„Rimi“ parduotuvėse vienu metu akcijose dalyvauja apie 3000 prekių. Tokioje gausybėje galima ir pasimesti. Kaip planuoti apsipirkimus ir kokiu dažnumu tos akcijos vyksta? Kaip atrasti geriausius pasiūlymus, kalbėdamasis su tinklaraštininke Kotryna Remeikaite pasakoja „Rimi“ kainodaros strategas Baltijos šalims Eimantas Rudys.

Jūsų mėgstamiausiems produktams – asmeniniai pasiūlymai

„Rimi“ siūlo įvairiausias akcijas – nuo teminių dienų iki specialiai klientui skirtų pasiūlymų, kuriuos galima pamatyti terminale arba prisijungus prie savo paskyros elektroninėje parduotuvėje.

MVI_0302.00_01_27_06.Still002 / Laura Šimkutė nuotr.

„Prieš pradedant apsipirkimą, rekomenduoju pirmiausia pavartyti „Rimi“ leidinuką, kurį galima rasti prie įėjimo į parduotuvę. Taip pat čia rasite ir terminalą, kuriame galima pasitikrinti asmeninius pasiūlymus. Jis yra pririštas prie kiekvieno pirkėjo lojalumo kortelės. Terminale galima rasti specialių kategorijų pasiūlymų, kurie skirti visiems lojalumo programos dalyviams bei asmeninių pasiūlymų, kurie suformuojami pagal jūsų mėgstamas prekes. Tai gali būti konkrečios jūsų mėgstamos prekės arba rekomenduojamos, kurias verta išbandyti ir paragauti. Taip pat terminale būna ir teminių pasiūlymų, tokių kaip „Laimės ratas“, papildomų kuponų. Pasitikrinę terminalą galite tikrai sutaupyti ir sulaukti papildomų nuolaidų – kad ir 10 proc. visam krepšeliui“, – nuo ko pradėsi apsipirkimą pataria E. Rudys.

Sezoniniai išpardavimai – mėgstantiems ruoštis iš anksto

„Rimi“ parduotuvėse visada vyksta bent po vieną išpardavimą. Jų metu galima apsirūpinti ne tik maisto produktais, bet ir įvairiausiomis buityje pasitarnaujančiomis prekėmis – nuo indų iki vienkartinių grilių.

MVI_0302.00_03_01_44.Still004 / Laura Šimkutė nuotr.

„Bent du kartus per metus vyksta didysis išpardavimas – po žiemos ir po vasaros sezonų. Bet kiekvieną mėnesį tam tikros prekės rotuojasi. Pavyzdžiui, šiuo metu galime parduotuvėse matyti konservacijos sezono išpardavimą. Dažniausiai šios kategorijos prekės žymimos sirenos ženklu“, – atkreipia dėmesį kainodaros strategas.

Apsirūpinti grožio ir švaros prekėmis padės teminiai išpardavimai

Kai kurių prekių reikia visados ir jomis galima apsirūpinti didesniais kiekiais – tai kosmetikos ar švaros priemonės. „Rimi“ rengia ir šių kategorijų didelius išpardavimus.

MVI_0302.00_03_55_10.Still011 / Laura Šimkutė nuotr.

„Per metus turime bent keletą didelių teminių išpardavimų – tai „Grožio šventė“, „Švaros dienos“. Taip pat vyksta ir kiti teminiai išpardavimai skirti, pavyzdžiui, griliaus mėgėjams ar mėgstantiems Azijos virtuvę. Žinoma, vyksta ir šventiniai išpardavimai – Kalėdų bei Velykų. Svarbiausia, manau, paminėti tai, kad kiekvieną mėnesį „Rimi“ pirkėjai ras bent po vieną teminį išpardavimą, kurio metu galima didesniais kiekiais apsirūpinti švaros ar kosmetikos prekėmis“, – pataria E. Rudys.

Mamutų dienos

Itin mėgstant tam tikrą produktą arba norint aprūpinti visą šeimą, norisi, kad produkto būtų daug. „Rimi“ rengia išpardavimus ir tokiai kategorijai – vyksta „Mamutų dienos“.

„Kelis kartus metuose su trenksmu į parduotuves ateina „Mamutų dienos“, kurių ypatybė – produktai parduodami didelėmis pakuotėmis.

MVI_0302.00_06_11_46.Still017 / Laura Šimkutė nuotr.

Nepasiruošusiems iš anksto, tačiau norintiems žinoti apie akcijas, kainodaros strategas pataria atkreipti dėmesį į parduotuvėse kabančius plakatus, taip pat į spalvas, kuriomis žymimos kainos – taip žinosite, kurių prekių kainos šiuo metu geriausios.

Skaitykite daugiau