Kiek sveria žvaigždės?

Aktorė Angelina Jolie / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-12-13 12:50
Įžymybės, kurias matome televizorių ekranuose ir blizgiuose žurnalų viršeliuose, atrodo tobulos. Nereta moteris trokšta prilygti joms jeigu ne talentu, tai bent jau figūra. O kiek iš tikrųjų sveria šios moterys?

Vis dėlto svoris labai retai atskleidžia tikrąją tiesą. Kartais tiek pat sveriančios žavios žvaigždės atrodo labai skirtingai. Taigi pasmalsaukime... 

► Angelina Jolie

Ūgis: 1,73 m

Svoris: 2011 m. – 56 kg; 2013 m. – 47 kg

Ši aktorė, anksčiau garsėjusi keistais nuomonės išsakymais ir išsišokimais, dabar užsiima labdaringa veikla, rūpinasi skurstančiais vaikais ir pati augina būrį atžalų. Viena seksualiausių pasaulio moterų dabar atrodo kur kas lieknesnė nei ankstesniais savo karjeros metais. Neseniai atlikta krūtų pašalinimo operacija, ligos, artimų žmonių netektys taip pat turėjo įtakos jos kūno pokyčiams. Kad išsaugotų dailią figūrą, Angelina valgo 6 kartus per dieną kas kelias valandas, taip pat užsiima kikboksu ir joga.

► Kim Kardashian

Ūgis: 1,59 m

Svoris: 64 kg

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Ši vakarėlių liūtė, neseniai susilaukusi dukrelės North, visą nėštumą buvo atvirai kritikuojama dėl itin apvalainų formų. Tačiau po gimdymo Kim ir vėl puikuojasi dailia figūra, kurią susigrąžino laikydamasi prieštaringai vertinamos Atkinso dietos. K. Kardashian ginasi, kad jos kūno formos – tai treniruočių, o ne plastinės chirurgijos specialistų nuopelnas. O ką manote jūs?

► Blake Lively

Ūgis: 1,78 m

Svoris: 59 kg

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Ir kaip garsiajai Gossip Girl žvaigždei Blake Lively pavyksta atrodyti taip stulbinamai? Ne viename interviu ji teigė, kad mėgsta mėgautis gardžiu maistu... Tačiau ar jos figūrai kas galėtų turėti priekaištų?.. Pasirodo, kad B. Lively gali pasigirti ne tik greita medžiagų apykaita, bet ir tuo, kad užsiima sportu bent keturis kartus per savaitę.

► Keira Knightley

Ūgis: 1,70 m

Svoris: 50 kg

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žavioji britė į spaudos taikiklį dažniausiai patenka dėl puikiai atliekamų vaidmenų. Visgi ne  mažiau aistras kaitina jos grožis ir figūra. Lieknutė Keira ne sykį buvo apkaltinta turinti mitybos sutrikimų, tačiau pati aktorė tvirtina, kad tokia esanti tiesiog iš prigimties. Be to, ir dėl treniruočių sporto klube ji nėra pametusi galvos. Na ir sekasi kai kurioms moterims...

► Miley Cyrus

Ūgis: 1,65 m

Svoris: 48 kg

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Sunku teigiamai apibūdinti šią atlikėją po pastarųjų išsišokimų muzikos pasaulyje. Žodis „skandalinga“ jau seniai neatitinka realybės, nes jos elgesys byloja kur kas daugiau... Anksčiau svėrusi apie 60 kg, dabar Miley nesivaržydama demonstruoja savo figūrą visais įmanomais rakursais ir pozomis. O kad puikuotųsi tokiomis formomis ji šoka, važinėja dviračiu, daug dėmesio skiria pilatesui ir jogai.

► Rihanna

Ūgis: 173

Svoris: 57 kg

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Šios dainininkės figūra vadinama kone idealia. Žvaigždė nespjauna į sportą ir bent tris kartus per savaitę treniruojasi. Taip pat didelį dėmesį skiria mitybai ir stengiasi maitintis kuo šviežesniais vaisiais bei daržovėmis, vengia perdirbtų maisto produktų. Nors pati Rihanna sako, kad valgo viską, jos treneris mini, jog atsipalaidavusiai žvaigždei kilogramai auga akimirksniu.

► Madonna

Ūgis: 1,62 m

Svoris: 50–52 kg

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Garsioji popdeivė savo figūrai skiria itin daug dėmesio. Spauda ne kartą aptarinėjo jos (per daug?) ištreniruotą kūną ar amžių išduodančias rankas... Daug valandų sporto salėje praleidžianti dainininkė siekia ir toliau išlikti jaunatviška, žvali ir seksuali, tik, deja, rezultatas ne visuomet sudaro tokį įspūdį, jeigu kalbėtume apie žvaigždės stilių... Madonnos arkliukas, išsaugant figūrą, – makrobiotinė dieta ir joga.

► Nicole Kidman

Ūgis: 1,79 m

Svoris: 55–58 kg

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Raudonplaukė australė visuomet traukė akį aukštu ūgiu ir lieknute figūra. Viena garsiausių Holivudo žvaigždžių skrupulingai rūpinasi savo svoriu. Nicole praktikuoja pilatesą, nuolat lankosi pas masažuotoją ir laikosi griežto mitybos režimo. Atrodo ji išties nepriekaištingai, bet… „žiaurių“ dietų pasekmės liūdnos: 46-erių aktorė jau ne vienerius metus kenčia nuo osteoporozės. 

► Christina Aguilera

Ūgis: 1,57 m

Svoris: manoma, kad anksčiau – 75 kg, o dabar – 48–50 kg

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Garsioji Christina Aguilera įsisuko į tikrą svorio detektyvą. Dar prieš metus ji buvo itin apvalaina ir garsiai kalbėjo, kad tokios ir turi būti jos prigimties moterys. Tačiau, neprabėgus nė metams, matome ir vėl dailias, it nulietas atlikėjos kūno formas... Kas tai? Spaudimas atrodyti taip, kaip visos, ar savų principų atsisakymas? Na, kad ir kaip žiūrėtume, šiandien Christina atrodo jaunesnė ir tikrai dailesnė. Ką manote jūs?

Ji24.lt

Naujausi straipsniai