Khloe Kardashian vyrą Lamarą Odomą išvargino dėmesys - krepšininkas sudaužė paparacų įrangą

Khloe Kardashian ir Lamaras Odomas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-07-11 12:18
Realybės šou žvaigždės Khloe Kardashian vyrą NBA krepšininką Lamarą Odomą išvargino perdėtas dėmesys – netekęs kantrybės jis ėmė daužyti jį bandžiusio nufotografuoti paparaco įrangą.

Vaizdo įrašą galite peržiūrėti čia.

Aukštaūgis krepšininkas kantrybės neteko trečiadienį – susinervinęs jis nuėjo prie paparaco automobilio ir ant kelio išmėtė visą viduje laikytą brangią įrangą. Vėliau visą įrangą 33-ejų Lamaras Odomas susikrovė į savo automobilį.

Liudininkai pasakojo, kad pirmiausia susinervinęs krepšininkas paparcams pasiūlė pasišnekėti kaip „vyrui su vyru“, o kai šie nekreipdami dėmesio toliau jį fotografavo, Lamaras ėmėsi veiksmų.

Tuo pačiu metu pro šalį važiavo turistinis automobilis, kuris vežioja turistus po Los Andžele ir bando smalsuoliams parodyti kuo daugiau žvaigždžių. Turistams šį kartą pasisekė – jie pamatė kur kas įdomesnį reginį už šunis vedžiojančias ar kavą geriančias garsenybes.

Incidento metu atsirado ir viena krepšininko gerbėja, kuri nekreipdama dėmesio į tai, kas ką tik įvyko, paprašė Lamaro nusifotografuoti su ja. Jis lyg niekur nieko sutiko ir gerbėja pasidarė keletą nuotraukų su savo mobiliuoju telefonu.

Lamaro pykčio proveržis sutapo su gandais, esą jis daugiau nei metus buvo neištikimas savo žmonai Khloe Kardashian. Manoma, kad ant paparaco krepšininkas išsiliejo po didelio barnio su Khloe. Šaltinis iš realybė šou žvaigždės aplinkos „Mail Online“ užtikrino, kad gandai apie Lamaro neištikimybę – visiškai išgalvoti, o jiedu myli vienas kitą labiau nei kada nors anksčiau. „100 proc. užtikrinu, kad tarp jų viskas gerai“, – sakė šaltinis.

Pati Khloe Kardashian gandų nekomentuoja, tačiau savo „Twitter“ paskyroje aktyviai gynė sutuoktinį. Anot Khloe, paparacai išties peržengia visas ribas, o tas fotografas, kurį užsipuolė Lamaras, jau ne pirmą kartą įžūliai įkyri jos šeimos nariams. Khloe pasirodė labai juokingas faktas, kad Lamaras sutiko nusifotografuoti su gerbėja, ji už tai labai gyrė savo vyrą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama