Khloe Kardashian mylimojo meilužė tikina taip pat esanti nėščia

Prabilo Khloe Kardashian mylimojo Tristano Thompsono meilužė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-11 17:49
Netrukus pirmagimio susilauksianti realybės šou žvaigždė Khloe Kardashian (33) sulaukė naujo smūgio – prabilo jos mylimojo Tristano Thompsono (27) tariama meilužė.

Šią savaitę TMZ paviešino ne vieną vaizdo įrašą, įrodantį Tristano neištikimybę, tačiau skaudžiausią smūgį sudavė mergina, instagrame pasivadinusi @ms.stephaniee. Tikrasis jos vardas nėra žinomas, tačiau viena aišku – ji socialiniuose tinkluose pasidalijo sekso su Tristanu vaizdo įrašu.

Moteris taip pat pasidalijo provokuojančių Tristano žinučių nuotraukomis ir pareiškė, kad ne tik Khloe, bet ir ji laukiasi T.Thompsono kūdikio.

„Leiskite mums būti laimingiems“, – rašė ji.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Tuo tarpu bet kurią dieną dukters galinti susilaukti Khloe stengiasi atsiriboti nuo šio skandalo. „Ji stengiasi apsimesti, kad visa tai nevyksta ir vis kartoja, jog privalo teikti pirmenybę savo negimusio kūdikio sveikatai, o ne šioms melagystėms. Dar šiandien kalbėdamasi su savo seserimis ji patikino jas, kad tai tėra nesusipratimas ir Tristanas galės viską paaiškinti“, – portalui Radar Online sakė šaltinis iš Kardashianų šeimos.

Nepaisant to, visi Kardashianų-Jennerių šeimos nariai „ištrynė“ Tristaną iš savo socialinių tinklų – nė vienas jų nebeseka naujienų apie krepšinio žvaigždę. T.Thompsono instagramą nustojo prenumeruoti ir pati Khloe.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai