Khloe Kardashian kreipėsi į teismą dėl santuokos su Lamaru Odomu nutraukimo

Prieš ketverius metus susituokė Khloe Kardashian ir Lamaras Odomas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-12-14 12:01
Po ilgų svarstymų ir bandymų išgelbėti santuoką Khloe Kardashian penktadienį vis dėl to kreipėsi į teismą dėl santuokos su Lamaru Odomu nutraukimo ir padavė skyrybų prašymą, pranešė TMZ.com.

K.Kardashian nusprendė pagaliau padėti tašką ketverius metus trunkančioje santuokoje su krepšininku, kuris pastaruosius dvejus metus turi problemų su narkotikais. K.Kardashian įvairiais būdais bandė padėti savo vyrui atsikratyti priklausomybės, tačiau jis atsisakė bet kokios pagalbos ir nenorėjo gydytis. Būtent dėl šios priežasties jaunesnioji Kim Kardashian sesuo ir nusprendė, kad metas nutraukti santuoką.

Teisme realybės šou žvaigždę atstovauja advokatė Laura Wasser. L.Wesser teismui pateikė dokumentus skyryboms penktadienį ir juose nurodė, kad Khloe ir Lamaro pora nusprendė sukti skirtingais keliais dėl „nesuderinamų skirtumų“.

Susituokdami K.Kardashian ir L.Odomas buvo pasirašę priešvedybinę sutartį, todėl manoma, kad konfliktų dalijantis drauge užgyventą turtą nekils.

Teismui pateiktuose dokumentuose Khloe taip pat anuliuoti vyro pavardę, nes iki šiol moteris naudojosi dviguba pavarde: mergautine ir vyro. K.Kardashian po skyrybų neprašo sutuoktinio mokėti už jos išlaikymą ir prašo teisėjo atmesti bet kokius Lamaro prašymus dėl sutuoktinio išlaikymo.

Pora susituokė 2009-aisiais, praėjus vos keturioms savaitėms nuo draugystės pradžios.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama