Kevino Spacey kolegė Robin Wright nutraukė tylą: prakalbo apie jam mestus kaltinimus seksualiniu priekabiavimu

Kevinas Spacey ir Robin Wright seriale „Kortų namelis“ / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-10 08:00
Aktorė Robin Wright pirmą kartą kalba apie kolegos Kevino Spacey, su kuriuo filmavosi „Kortų namelyje“, elgesį filmavimo aikštelėje. Prieš keletą mėnesių Kevinas Spacey buvo apkaltintas seksualiniu priekabiavimu prie nepilnamečio.

Neseniai Anthony Rappas papasakojo apie kolegą Keviną Spacey, bandžiusį seksualiai prie jo priekabiauti prieš 31 metus, kai jis dar buvo nepilnametis.

Dvi „Oskaro“ statulėles turintis Kevinas Spacey hitu tapusiame seriale „Kortų namelis“ tuo metu vaidino negailestingą Amerikos prezidentą Fransį Andervudą.

Metus jam kaltinimus dėl seksualinio priekabiavimo – aktorius seriale nebesifilmuoja.

Pirmadienį po ilgų mėnesių tylos apie savo kolegą pagaliau prakalbo ir Robin Wright. Kartu filmavimo aikštelėje ne vienerius metus su Kevinu dirbusi aktorė davė atvirą interviu.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žurnalistė Savannah Guthrie drąsiai paklausė, ar pasaulinį pripažinimą pelniusi aktorė kada nors pastebėjo K. Spacey keistai besielgiantį darbo metu?

„Aš ir Kevinas vienas kitą pažinojome tarp žodžių „veiksmas“ ir „nufilmuota“. Darbo metu mes kartu pakrizendavome ir tiek. Tačiau pasibaigus filmavimams, niekada nesusitikdavome už aikštelės ribų“, – kalbėjo Robin.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Moteris prisipažino, kad su Kevinu jie artimai nebendravo, bet kažkokio keisto ar nederamo elgesio ji niekuomet nepastebėjo.

„Žinojau, tik koks geras ir talentingas aktorius šis žmogus yra“, – neslėpė 52 metų aktorė.

Primename, kad 2017 metais K. Spacey seksualiniu priekabiavimu apkaltino Anthony Rappas. Jis teigė, kad „Kortų namelio“ žvaigždė bandė priversti su juo turėti lytinių santykių, kai šiam tebuvo 14-lika.

K. Spacey į tokius kaltinimus pranešime spaudai atsakė: „Gerbiu ir žaviuosi Anthony Rappu kaip aktoriumi. Aš daugiau, nei pasibaisėjęs, kai girdžiu šią istoriją. Nuoširdžiai neprisimenu, kas nutiko prieš 30 metų. Bet jei elgiausi taip, kaip pasakojama, esu skolingas atsiprašymą už savo neblavaus elgesį. Gailiuosi dėl to, kad jam teko tokius jausmus nešiotis visus šiuos metus.“

Kevinas teigė, kad puikiai žino apie jį sklandančias istorijas, tačiau kai kurios jų, pasak aktoriaus, paskatintos to, kad jis itin saugo savo asmeninį gyvenimą.

Aktorius patvirtino, kad yra turėjęs santykių ir su moterimis, ir su vyrais. „Dabar renkuosi gyventi gėjaus gyvenimą. Noriu su tuo gyventi nuoširdžiai, atvirai ir tai prasideda nuo mano paties veiksmų vertinimo“, – teigė jis.

Emocinė pagalba: kur kreiptis
Emocinė pagalba vaikams
„Vaikų linija“
Kasdien (11-23 val.):
Tel.: 116 111
www.vaikulinija.lt
Emocinė pagalba jaunimui
„Jaunimo linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 28 888
www.jaunimolinija.lt
Emocinė pagalba suaugusiems
„Vilties linija“
Visą parą:
Tel.: 116 123
www.viltieslinija.lt
Emocinė pagalba moterims
„Pagalbos moterims linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 66 366
www.moters-pagalba.lt
Emocinė pagalba rusakalbiams
„Linija Doverija“
Darbo dienomis (16-20 val.):
Tel.: 8 800 77 277
Krizių įveikimo centras
Antakalnio g. 97, Vilnius
www.krizesiveikimas.lt
krizesiveikimas
Psichologinė pagalba emigrantams
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai