Kevinas Spacey ir toliau neatsikrato jam mestų kaltinimų: atskleistos dar vieno incidento detalės

Robin Wright ir Kevinas Spacey seriale „Kortų namelis“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-28 14:25
Atskleistos Kevino Spacey naujausių kaltinimų detalės. Vyras vėl apkaltintas seksualiniu priekabiavimu. Šį kartą sakoma, kad viskas buvo įamžinta telefonu.

Pasak NBC Chicago, incidentas tarp „Kortų namelio“ pagrindinės žvaigždės ir 18-mečio „The Club Bar“ įstaigos darbuotojo įvyko labai greitai, tęsėsi gal tris minutes. Tikėtina, kad oficialiai kaltinimai už priekabiavimą Kevinui Spacey bus paskelbti sausio 7 dieną. Kartu su kaltinimais už priekabiavimą prie Heather Unruh.

Taip pat byloje minima, jog vos pilnametystės sulaukęs nukentėjusys vaikinas viską filmavo telefonu  ir trumpą vaizdo įrašą jis nusiuntė savo merginai per „Snapchat“ programėlę.

Primename, kad 2017 metais K. Spacey seksualiniu priekabiavimu apkaltino Anthony Rappas. Jis teigė, kad „Kortų namelio“ žvaigždė bandė priversti su juo turėti lytinių santykių, kai šiam tebuvo 14-lika.

Kevinas Spacey ir Robin Wright seriale „Kortų namelis“ / Vida Press nuotr.
Kevinas Spacey ir Robin Wright seriale „Kortų namelis“ / Vida Press nuotr.
Kevinas Spacey / Vida Press nuotr.
Kevinas Spacey / Vida Press nuotr.

K. Spacey į tokius kaltinimus pranešime spaudai atsakė: „Gerbiu ir žaviuosi Anthony Rappu kaip aktoriumi. Aš daugiau, nei pasibaisėjęs, kai girdžiu šią istoriją. Nuoširdžiai neprisimenu, kas nutiko prieš 30 metų. Bet jei elgiausi taip, kaip pasakojama, esu skolingas atsiprašymą už savo neblavaus elgesį. Gailiuosi dėl to, kad jam teko tokius jausmus nešiotis visus šiuos metus.“

Kevinas teigė, kad puikiai žino apie jį sklandančias istorijas, tačiau kai kurios jų, pasak aktoriaus, paskatintos to, kad jis itin saugo savo asmeninį gyvenimą.

Aktorius patvirtino, kad yra turėjęs santykių ir su moterimis, ir su vyrais. „Dabar renkuosi gyventi gėjaus gyvenimą. Noriu su tuo gyventi nuoširdžiai, atvirai ir tai prasideda nuo mano paties veiksmų vertinimo“, – teigė jis.

Vyrų, kaltinančių Keviną seksualiniu smurtu, skaičius sparčiai išaugo. 

Tiesa, paskutiniuosiu kaltinimus Kevino Spacey advokatas įnirtingai atmeta. Jis tvirtina, kad viso labo tai tėra „neblaivaus vaikino plepalai“.

Naujausi straipsniai