Kevinas Hartas atsigavo po automobilio avarijos: su žmona mėgavosi krepšiniu

Kevinas Hartas/Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Stand Up“ atlikėjas, humoristas ir aktorius Kevinas Hartas (40) per rugsėjo pirmąją įvykusią automobilio avariją buvo sunkiai sužeistas ir atsidūrė ligoninėje. Po daugiau nei savaitės vyras išleistas iš ligoninės ir toliau gydymą tęsė reabilitacijos klinikose.

K. Hartas po truputį grįžta į normalų gyvenimo ritmą ir atrodo vis labiau atsigaunantis po patirto įvykio. Kartu su žmona Eniko Parrish (35) jiedu stebėjo krepšinio rungtynes.

Prieš tai vykusiuose „People's Choice“ apdovanojimai į sceną žengęs aktorius prakalbo apie išgyventą avariją: „Pirmiausia ir visų svarbiausia noriu padėkoti Dievui, nes čia galėjau iš viso šiandien nestovėti. Tai privertė mane labiau vertinti gyvenimą.“

Kevinas Hartas patikino, kad po siaubingos avarijos jis turėjo laiko pagalvoti ir dar geriau suprasti, koks yra dėkingas, galėdamas tiesiog gyventi ir būti su savo šeima.

„Tai privertė įvertinti tuos dalykus, kurie man yra svarbiausi – šeimą. Noriu padėkoti savo žmonai ir vaikams, kurie mane pastatė ant kojų. Dėkoju visiems jums, kurie buvote kartu su manimi man itin sunkiu laikotarpiu“, – susijaudinęs kalbėjo jis.

40-mečiui Kevinui Hartui nustatyti sunkūs nugaros sužalojimai. Pranešama, kad vyrui net trijose vietose lūžo stuburas. Dabar jo laukia ilga ir sudėtinga reabilitacija.

Nelaimingo įvykio metu Kevino draugo, Jaredo Blacko, vairuojamas „Plymouth Barracuda“ automobilis nukrypo nuo kelio ir vairuotojas visiškai prarado kontrolę. Transporto priemonė įsirėžė į medinę tvorelę apie 1 val. nakties ir atsidūrė griovyje. Iš viso automobiliu važiavo trys žmonės. Hartas ir Blackas patyrė rimtus nugaros sužalojimus, o drauge su jais keliavusiai Rebeccai Broxterman rimtesnių traumų pavyko išvengti. 

Skaitykite daugiau