Ketvirtosios atžalos susilaukusi Kim Kardashian pajuto gyvenimo pilnatvę

Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-14 10:07
Realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždė, verslininkė Kim Kardashian (38) ir reperis Kanye Westas (41) gyvena džiugiomis nuotaikomis – gegužės 10-ąją porai gimė ketvirtoji atžala. Žinoma ir vaikelio lytis – Kim ir Kanye susilaukė sūnaus.

Džiugią žinią socialinio tinklo paskyroje pranešė pati K. Kardashian. „Jis jau čia ir jis tobulas“, – džiaugėsi Kim. 

Šį mažylį Kardashianams Westams išnešiojo kita moteris, ne ta, kuri garsiajai ir ekscentriškajai porai pagimdė Chicago, – ši prieš pat Kalėdas susilaukė savo kūdikio, tad jiems teko ieškoti naujos kandidatūros. Kas ne visai paprasta, turint galvoje sudėtingus poros reikalavimus: nesilankyti saunoje ir soliariume, masažuotis tik migdolų aliejumi, dėvėti vien medvilnės apatinius, klausytis tik klasikinės muzikos. Vizitai pas gydytoją taip pat griežtai kontroliuojami – moterį pas specialistus lydi pati Kim. Be abejonės, visi šie ir kiti pranašumai – nuo dietologo iki asmeninio trenerio ar ekologiško maisto – iš samdančios šeimos lėšų.

Kim, pati nešiojusi North (5) ir Saintą (3), sunkiai pastojo dėl ovuliacijos problemų, abu nėštumai ir gimdymai buvo nelengvi. Gydytojai primygtinai rekomendavo jaunai moteriai neberizikuoti sveikata – gimus Saintui ji net buvo pasirengusi, kad dėl komplikacijų reikės šalinti gimdą, tačiau operacijos neprireikė. Toliau didinti šeimą pora nusprendė remdamasi šiuolaikinės medicinos technologijomis.

Jau praeitų metų sausį, vos gimus Chicago Kim pusę lūpų prasitarė, jog norėtų susilaukti ketvirto vaiko. Todėl nenuostabu, kad dabar, gimus ketvirtąjam kūdikiui realybės šou žvaigždė jaučiasi kaip niekada laiminga. 

Kim Kardashian ir Kanye Westas su vaikais
Kim Kardashian ir Kanye Westas su vaikais

„Susilaukę ketvirto sūnaus Kim ir Kanye pajuto pilnatvę. Kim visuomet norėjo didžiulės šeimos ir šis šeimos pagausėjimas atnešė jiems labai daug laimės. Pora mėgaujasi kiekviena akimirka, kurią gali praleisti su naujagimiu. Prasidėjo naujas jų gyvenimo etapas“, – „Entertainment tonight“ sakė artimas poros draugas. 

Kim Kardashian su šeima
Kim Kardashian su šeima

Artimas porai šaltinis taip pat atskleidė, kad pora beveik išrinko ir berniuko vardą.

„Keli vardai jau seniai sukosi jų galvose, tačiau prieš priimant galutinį sprendimą jie norėjo susipažinti su kūdikiu. Kim ir Kanye – jie abu dalyvavo kūdikio gimdyme. Jie yra pakylėti. Jų sūnus – ypatingai mielas, jis labai panašus į Kim“. 

Naujausi straipsniai