Ketvirtojo vaiko besilaukiančią žmoną išdavęs Wayne'as Rooney bijo, kad jo santuoka – baigta

Wayne'as Rooney su žmona Coleen bei sūnumis Kai ir Klay / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-04 09:25
Penktadienio naktį legendinis britų futbolininkas Wayne'as Rooney prisimins dar ilgai. Tą vakarą, kaip teigiama, jis padaugino alkoholio ir bučiavosi bei glamonėjosi su 29-erių Laura Simpson. Negana to, vyras gavo baudą už vairavimą išgėrus.

Iš Ispanijos susitikti su vyru grįžusi Coleen Rooney laukiasi jau ketvirtojo futbolininko vaiko. Pranešama, kad ji kartu su trimis vaikais paliko šeimos namus.

Šaltiniai teigia, kad moteris nori daugiau laiko praleisti su savo tėvais ir galiausiai nuspręsti, kaip elgtis šioje situacijoje, rašo „The Sun“.

„Per kelias dienas viskas dar gali pasikeisti, bet ji (Coleen) sako, kad jai jau gana ir viskas baigta. Tai buvo paskutinis lašas, o ji jaučiasi pažeminta ir planuoja palikti Wayne'ą“, – pasakojo porai artimas šaltinis.

Wayne'as Rooney savo draugams jau guodėsi, kad bijo, jog jo santuokoje gali būti padėtas taškas.

Teigiama, kad Coleen nėra patenkinta paaiškinimu, kurį pateikė Wayne'as ir labiausiai bijo to, kas būtų įvykę, jei įsiaudrinusios porelės automobilio nebūtų sustabdę pareigūnai.

„Jis save pateikia, kaip tikrą džentelmeną, norėjusį saugiai parvežti merginą namo. Bet jei iš tiesų jis norėjo tik padėti, kodėl nesumokėjo už taksi? Juk jo turtas vertinamas 50 mln. svarų“, – pasakojo šaltiniai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai