Besilaukianti Viktorija Čmilytė-Nielsen atskleidė, koks bus ketvirtojo vaikelio vardas

Šachmatų dvikovos akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-28 14:44
Seimo narė, Moterų tarptautinė šachmatų didmeistrė Viktorija Čmilytė-Nielsen šachmatų dvikovoje su Mariumi Repšiu nepaliko dvejonių. Profesionalė laimėjo abu mačus, tačiau pripažino – Marius puikus varžovas. Taip pat moteris džiaugėsi, kad dvikovoje dalyvauti jai netrukdė ir vis apvalėjantis pilvelis. „Jaučiuosi puikiai – ir šachmatais žaidžiu, ir į darbą einu“, – juokavo Seimo narė.

„Tiek pirma, tiek antra dvikova buvo įdomios. Mariaus debiutą ir jo, kaip mėgėjo lygį, galiu įvertinti tiesiog puikiai. Labai gera žaisti su mylinčiais šį sportą žmonėmis, o Marius, matosi, tikrai mielai žaidžia“, – kalbėjo Viktorija.

Jos teigimu – itin svarbu populiarinti šią sporto šaką. „Šachmatai yra ypatingai naudingas žaidimas vaikams. Jis lavina gebėjimą koncentruotis, dėmesį, atmintį, erdvinį mąstymą, išmoko pagarbos varžovui, gebėjimo garbingai laimėti ir pralaimėti. Tai yra vienas iš būdų pasiruošti gyvenimui. Galų gale, tai sportas, kurį gali žaisti tiek seneliai su anūkais, tiek vyrai su moterimis – nėra jokių apribojimų“, – pasakojo moteris, kurios abu vyresnėliai, nors profesionaliai ir nežaidžia, tačiau šachmatų sportą pažįsta puikiai.

Elegantiški drabužiai nepaslėpė akivaizdžiai suapvalėjusio šachmatininkės pilvelio. Viktorija teigė, kad neseniai į viešumą išlindęs nėštumas – malonus. „Jaučiuosi puikiai – ir šachmatais žaidžiu, ir į darbą einu. Vaikelio laukiame pačioje metų pabaigoje – kaip kalėdinės dovanėlės“, – pasakojo moteris.

Kartu su vyru šachmatininku Peteriu Heine Nielsenu jiedu dar nežino vaikelio lyties, o dėl vardų kol kas tariasi. „Planuojame gyventi Lietuvoje, todėl ir vardas turėtų būti lietuviškas, tačiau suprantamas ir danams“, – Žmonės.lt pasakojo moteris.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai