Ketvirtoji Vilniaus knygų mugės diena: paskutinė galimybė susitikti su autoriais

Vilniaus knygų mugė. IV-oji diena/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-23 14:40
Ketvirtadienį prasidėjo 21-oji Vilniaus knygų mugė, kuri truks iki pat sekmadienio. Atšventusi savo dvidešimtmetį, 2020-uosius metus Vilniaus knygų mugė pasitiko su Jono Meko mintimi „Gyventi reikia be formulių, reikia būti atviram“.

Šiais metais Vilniaus knygų mugė simboliškai pagerbė mus palikusį vieną žymiausių pasaulio lietuvių, pasauliui gerai pažįstamą ir savo gyvenimu bei darbais laisvę skelbusį menininką J. Meką. „Gyventi reikia be formulių, reikia būti atviram“ – šie žodžiai puikiai atspindi Mugės esmę – atvira ir be formulių, skelbianti laisvę kūrybai, veiksmui ir žodžiui.

Jau ne pirmus metus mugės lankytojai randa ir „ŽMONĖS Knygos“ stendą – tik čia galite susitikti su knygų autoriais – Agne Jagelavičiūte, Beata Nicholson, Vytautu V. Landsbergiu, Mariumi Jovaiša ir kt. autoriais. Stende galima įsigyti šių bei kitų autorių knygas ir gauti parašą. Be to – perkantys knygą „ŽMONĖS Knygos“ stende bus vaišinami gurmaniška L'OR kava. 

Šių metų naujovė – galimybė nusifotografuoti prie specialiai mugei sukurtos – unikalios knygų fotosienelės. Dalyvius įamžina profesionalūs fotoagentūros „ŽMONĖS Foto“ fotografai. Pokalbius su autoriais galite stebėti žurnalo „Žmonės“ feisbuko paskyroje.

Mugės dienos ir darbo laikas:

Vasario 23 d., sekmadienis, 10.00–17.00 val. ŠEIMOS SEKMADIENIS

Naujausi straipsniai